پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

عدل هاشمی پور از پروژه آبرسانی به دهدشت غربی بازدید کرد.

به گزارش ریواس جنوب، فرماندار کهگیلویه، مدیر عامل و مدیر شهرستانی آب منطقه ای، مجری طرح، مشاور و سایر مسئولان پروژه، نماینده مردم در مجلس را در این بازدید همراهی می نمودند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی در این بازدید ضمن تشکر از مؤسسه جهاد نصر و همه عوامل دست اندرکار پروژه گفت:
وزیر نیرو بر عدم توقف پروژه و هرچه سریع تر به بهره‌برداری رسیدن آن تأکید ویژه دارد و تغییر مجری طرح که از مهندسان متخصص و با تجربه استان است نیز در همین راستا بوده و امیدوارم با تهیه ی یک برنامه زمانبندی فشرده ضمن جبران تأخیرات گذشته، با افزایش جبهه ها و اکیپ های کاری، پروژه از سرعت قابل ملاحظه ای همراه با کیفیت لازم برخوردار شود.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ بازنگری مشاور در اجرای پروژه را خواستار شد و اظهار داشت:با توجه به وضعیت اعتباری و نوسانات بازار و اینکه از طریق دو خط لوله می بابست آب به دشتهای سوق، چنگلوا و بوا برسد پیشنهاد می گردد که آب منطقه ای فعلا منابع خود را بر انتقال آب به وسیله یک لوله متمرکز نماید و همزمان نسبت به خرید پمپ ها و تجهیزات مورد نیاز از طریق رایزنی با شرکت ها و سازندگان طرف قرارداد وزارت نیرو اقدام نماید.

سردار هاشمی پور تجربه ی سیل گذشته را یادآور شد و گفت: ضرورت دارد تا قبل از بارندگی های امسال نسبت به تکمیل آبگیر اقدام گردد و تمهیدات لازم در خصوص جلوگیری از خسارات وارده در صورت بروز سیل اندیشیده شود.
مهندس داوودی مدیرعامل آب منطقه ای تلاش ها و پیگیری های سردار هاشمی پور و نیز اقدامات عملی وی را شایسته تقدیر دانست و گفت: از بابت اخذ سهمیه از رودخانه مارون نیز سپاسگزاریم.