پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کمتر از یک ماه است که علیرضا اتابک بعنوان فرماندار کهگیلویه منصوب شد و در این مدت اخبار متفاوتی از سفر وی به روستاهای محروم شهرستان مخابره شد تا مجددا امید به روستاییان این بخش برگردد.

به گزارش ریواس جنوب در تازه ترین واکنش روستاییان به این اقدامات، بهادر بیهم یکی از اهالی روستای شرنگ درنگ در بخش دیشموک با ارسال کلیپ هایی به این پایگاه خبری از اقدامات اتابک در این مدت کم از زمان انتصابشان در این روستا گفته است.

این جوان که خود را عضو سابق شورای روستای شرنگ درنگ معرفی کرد گفته است: در سال ۹۵ تصادف وحشتناکی داشتم و رفیقم جان خود را ازدست داد ولی من جان سالم به در بردم و از آن موقع تصمیم گرفتم که برای رضای خدا و هم روستاییان و دیگر هم وطنان گام بردارم.

بهادر بیهم گفت: از آن زمان با وجودیکه مسوولیت نداشتم ولی روزانه در ادارات و فرمانداری ها و بخشداری ها کارهای روستا و بخش دیشموک را پیگیری میکنم.

این جوان گفت: جاده ارتباطی دو روستای شرنگ درنگ و نسه طاووس به مدت ۵ ماه در زمستان قطع می شود و مردم باید با الاغ مسیر صعب العبور و پر از سنگ کوه را طی کنند.

وی افزود: در این مدت به اداره راه، راهداری و فرمانداری و بخشداری هر چه مراجعه کردم مسوولین فقط قول می دهند و می گویند این جاده در نوبت برای تخصیص اعتبار قرار  دارد.

بیهم تاکید کرد: از زمان انتصاب اتابک بعنوان فرماندار یکبار به او مراجعه کردم و او بعد از شنیدن صحبت های من بلافاصله با امور عشایر و برق تماس گرفت و با اختصاص چندین کمک بخشی از مشکلات ارتباطی و برقی روستا را حل کرده است و همچنین ۲روز لودر را دراختیار روستا قرار داد که قسمتهایی از جاده را که سنگلاخ و کوه بود و پر ازسنگ برنده بودبا خاک نرم پوشاندند.

وی اذعان دارد:  طی چند روز  گذشته از حضور اتابک در فرمانداری کهگیلویه به اندازه ای که  ۴سال به ادارات بخش، شهرستان و استان مراجعه کردم بیشتر به اهداف عمرانی خود برای روستای ۷۰ خانواری خود رسیدم.

این جوان ادامه داد: تا امروز که بیش از ۱۰۰ بار به دفتر مدیران مراجعه کردم و بیش از ۲۰۰ نامه نگاری انجام دادم چنین مسوولی آنهم در سمت فرماندار ندیدم که اینقدر مردمی و خوش برخورد باشد که با تمام وجود وکمال میل ازایشان سپاسگزاری میکنم.