پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به مناسبت هفته دولت سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور در دفتر فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ریواس جنوب؛فرماندار شهرستان کهگیلویه در ابتدای این دیدار، روز پزشک را به همه پزشکان و متخصصین توانمند شهرستان و بیمارستان تبریک گفت و ابراز کرد: با توجه به اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت تنها مرکز درمانی حوزه شهرستان کهگیلویه می باشد با حجم انبوه مراجعه کننده مواجه می باشد که خوشبختانه رضایت مندی مردم از خدمات ارائه شده راضی کننده و مثبت می باشد.

وی در ادامه حمایت های همه جانبه خود و مجموعه فرمانداری را از بیمارستان اولویت کاری خود عنوان کرد و در جهت برطرف نمودن موانع و مشکلات بیمارستان از قبیل مطالبات معوق پزشکان و پرسنل،کمبود نیروی انسانی،تجهیزات و امکانات پزشکی تصریح کرد: رایزنی های لازم با دانشگاه علوم پزشکی،استانداری و وزارت بهداشت و درمان در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت تا انشاالله مشکلات و موانع این مجموعه کمتر و مردم از خدمات مطلوب تری برخوردار شوند.

دکتر محمد طاها خادمی سرپرست بیمارستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،هفته دولت را به فرماندار و همه دولتمردان تبریک گفت و عملکرد و شاخص های این مرکز را به صورت کامل تشریح نمود.

دکتر خادمی در ادامه گفت: با راه اندازی بخش های مختلف از قبیل NICU نوزادان،نروسرجری(جراحی مغز و اعصاب)از اعزام بیماران به مراکز درمانی دیگر کاسته و با افتتاح پست پارتوم زایشگاه و اورژانس جدید به ظرفیت تخت های بیمارستان کمک شایانی گردید.

وی تصریح کرد که در این بیمارستان ماهیانه ۳۴۰۰ نفر بستری و تعداد ۱۵۰۰۰ نفر به اورژانس سرپایی مراجعه و در ماه تعداد ۷۰۰ عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان و تعداد ۲۵۰ زایمان طبیعی و تعداد ۲۵ نفر اعزام بیمار در این مرکز خبر داد.

وی در پایان خواستار توجه بیشتر مسئولان به امر درمان و موانع و مشکلات این مرکز درمانی شد.

ضا اتابک