پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح کلینیک تخصصی دهدشت تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: بهره برداری از پروژه‌های در دست ساخت به عنوان یک اولویت در دستور کار بوده و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی دهدشت ، دکتر پرویز یزدانپناه به همراه برخی از مسئولان دانشگاه از پروژه‌های در دست ساخت شهرستان کهگیلویه از جمله پروژه کلنیک و مرکز آموزشگاه بهورزی دهدشت بازدید کرد.

وی در خصوص سفر یک روزه خود به شهرستان کهگیلویه گفت: هدف از سفر به شهرستان کهگیلویه بازدید از روند ساخت بیمارستان های شهرستان‌های چرام و لنده و کلنیک تخصصی و مرکز آموزشگاه بهورزی دهدشت بوده تا انشا الله موانع و مشکلات آنها را بررسی و اقدامات لازم در کمترین زمان ممکن گرفته، تا این پروژه های مهم مورد بهره برداری و مردم شهرستانهای چرام، لنده و دهدشت از خدمات آنها بهره ببرند.

دکتر یزدان‌پناه در خصوص پروژه کلنیک تخصصی دهدشت ادامه داد: خوشبختانه منابع مالی لازم برای اتمام ساختمان این پروژه از طرف وزارت و دانشگاه تامین شده است و بحث کم کاری‌های پیمانکار بدون شک تعیین تکلیف می‌شود.

وی تاکید کرد: آسانسور و کارهای ساختمانی و تاسیساتی داخلی و بیرونی این پروژه بصورت امانی در یک زمان قابل قبول توسط خود دانشگاه انجام می‌شود.

دکتر پرویز یزدان پناه در ادامه در خصوص ساختمان مرکز آموزشگاه بهورزی دهدشت گفت: این مرکز متاسفانه در این مدت پیشرفت قابل قبول نداشته و با مسئول فنی دانشگاه صحبت های لازم انجام و مقرر گردید با پیمانکار این پروژه در خصوص تکمیل و اتمام این طرح  در یاسوج رایزنی و در صورت عدم ساخت و تکمیل آن در زمان تعیین شده، این پیمانکار هم خلع خواهد شد و خود دانشگاه مسئولیت ساخت و تکمیل آن را بر عهده خواهد گرفت.