پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در اقدامی پسندیده و بسیار ارزشمند، کارگر خدماتی بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) کیف حاوی پول، طلا و جواهرات، کارت بانکی و کارت شناسایی به مالک اصلی خود تحویل داد.

به گزارش ریواس جنوب؛ دکتر محمد طاها خادمی در خصوص بازگرداندن این کیف گفت: در تاریخ ۵ مهر ماه ۹۸، سید حسین طاهریان کارگر خدماتی بخش اورژانس در حال نظافت بخش فوق بوده که بعد از پیدا کردن این کیف، در اقدامی پسندیده این کیف را به مسئول حراست بیمارستان تحویل داده و مراتب صورت جلسه گردید که خوشبختانه بعد از بررسی محتویات داخل کیف و مطابقت عین اظهارات افراد ادعا کننده با محتویات موجود، صاحب اصلی آن پیدا شده و کیف مورد نظر تحویل صاحب خود گردید.

سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) در ادامه با بر شمردن اهمیت امانت داری داری در اسلام با حدیثی از حضرت علی(ع) گفت:«استعمال الامانة یزید فی الرّزق» به کارگیری امانت، روزی را زیاد می کند.

امـانـت در نظر اسلام، از ارزش و جایگاه والایی برخوردار است، به طـوری کـه نمونه‌های فراوانی از سفارش‌ها و توجهات الهی قرآن و احادیث و روایات ائمه معصومین(ع) به چشم می‌خورد.

دکتر محمد طاها خادمی با اهداء لوح و هدیه نقدی از سید حسین طاهریان کارگر خدماتی بیمارستان تقدیر و تشکر نمود.

طاهریان در گفت و گو با ریواس جنوب گفت: هنگام نظافت بیمارستان کیفی را دیدم که بعد از اینکه نگاه کردم و دیدم که پول و چند تکه طلا  داخل آن هست آن را به حراست دانشگاه تحویل دادم.
وی گفت: چند ماه قبل نیز با چنین صحنه ای برخورد کردم و طلاهای پیدا شده را نیز تحویل مسئولان بیمارستان دادم.
این کارگر جوان و ۳۲ساله تاکید کرد: نان حلال مهمترین هدف من در زندگی است و تا آخر عمرم تلاش می کنم که نان حلال بر سر سفره ببرم.