پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با انتخاب شیروان کریمی مفرد بعنوان رئیس، شورای پنجم شهر قلعه رئیسی وارد مرحله ی تازه ای شده است.

به گزارش ریواس جنوب، کریمی که یکی از دو عضو جا مانده از شورای چهارم این شهر است از همین ابتدا تحرکاتی داشته است که بوی انگیزه و کار و تلاش را می دهد.
وی  معتقد است در حالی ریاست را تحویل گرفته است که شهر در وضعیت خوبی قرار ندارد ولی تلاش می کند که کارها را با رایزنی با نخبگان به پیش ببرد.
رئییس شورای شهر قلعه رئسی در گفت وگو با ریواس جنوب ضمن تشکر از اعضای شورا و شهردار، مهمترین مشکلات شهر را خراب و راکدبودن کلیه وسایل نقلیه ،تعطیلی یکساله کارخانه سنگ شکن، نامناسب بودن وضعیت کوچه وخیابانهای اصلی شهر، تخریب  ورودی شهر، نیمه کاره ماندن ساختمان شهرداری و ورزشگاه و تخریب پارک ساحلی اعلام کرد.

کریمی گفت: با تلاش و همفکری سایر اعضا و شهردار در تلاش هستیم تا مشکلات این شهر را تقلیل دهیم.
وی گفت: رایزنی با مسئولان استانی از اولویت های دوره جدید شورا برای حل مشکلات است که در گام اول دیدار با مسئولان شهر را برای ایجاد اتحاد و وحدت شروع کرده ام.
رئیس شورای شهر قلعه رئیسی تاکید کرد: در این چند روز آغاز ریاستم با امام جمعه شهر و رئیس آموزش و پرورش دیدارهای مفصلی داشته ام.
وی افزود: جلسه بازگشایی پروژه زیر سازی و آسفالت خیابان های سطح شهر قلعه ریسی از محل اعتبارات داخلی شهرداری و پیگیری روشنایی و علمک های گاز و راه اندازی یکی از ماشین های سنگین شهرداری از دیگر برنامه ها بوده است.

کریمی در پایان از مسئولان بخش خواهان اتحاد و وحدت شده است و گفت که با اتحاد و همدلی می توانیم کارهای خوبی برای شهر و بخش انجام دهیم.