پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

صبح امروز پایگاه اجتماعی بهزیستی دیشموک با حضور با حضور سیاوشی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، فرماندار کهگیلویه، مدیرکل بانوان استانداری، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مدیران شهرستانی و استانی افتتاح شد.

به گزارش ریواس جنوب در این جلسه مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد صحبتی کرد که در جای خودش قابل تامل است.

آیت افشارمهر با انتقاد تلویحی از رسانه ها گفت که خودکشی در همه جا اتفاق می افتد و قرار نیست که بیش از اندازه به آن پرداخته شود.
وی گفت: اتفاقا آمار خودکشی مختص شهرستان بویراحمد است اما چند نفر در دیشموک خودکشی کردند و رسانه ها بیش از حد بزرگنمایی کردند و آن را حساس کردند.
این اظهارات مدیرکل بهزیستی در حضور مسئولان کشوری که آمدند تا برای بحران خودکشی در دیشموک چاره اندیشی کنند قابل پیش بینی نبود.
نماینده تهران و معاون سازمان بهزیستی اینهمه مسافت را طی کردند تا مشکلات این بخش محروم را از زبان افشار مهر بشنوند ولی این مسئول با ارائه ی خدمات خود در این بخش سعی بر ماست مالی کردن اتفاقات انجام نشده حوزه تحت مدیریت خود کرد تا در واقع یک تنه تمام اصرارهای دیگر مسئولان حاضر در جلسه برای گرفتن اعتبارهای کشوری را بر باد بدهد.

لازم است این مدیرکل بداند که حتی حیات یک شهروند هم باید برای مسئولان مهم باشد و اینطور نباشد که خودکشی چند نفر را تلویحا غیر مهم قلمداد کند و به جای تحریک مسئولان کشوری جهت اختصاص بودجه همه چیز را آرام اعلام کند.
آیا اگر خدای ناکرده این اتفاقات برای نزدیکان خود مدیران کل بیفتند هم  افشارمهر به همین راحتی از کنار آنان رد می شود؟

ارباب رجوع زیادی از بهزیستی در تماس با این پایگاه خبری از بی تفاوتی مسئولان بهزیستی می نالیدند که با شنیدن اظهارات امروز مدیر ارشد در بهزیستی استان تا حدودی می شود بر اظهارات مخاطبان صحه گذاشت که انشالله در مجالی دیگر بخشی از این گلایه ها از طریق این پایگاه خبری که در اصل تریبونی برای مردم بی تریبون است جهت اقدامات لازم اطلاع رسانی می شود.