پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سریال اختلالات تلفن همراه و اینترنت در بخش هایی محرومی مانند چاروسا و دیشموک گویا تمامی ندارد.

به گزارش ریواس جنوب، در بخش چاروسا همواره این مشکلات بیداد می کرد تا اینکه در ماه های اخیر نصب دکل هایی رفع مشکلات برخی از روستاها را به دنبال داشت که متعاقب آن مردم نیز در تماس با این پایگاه خبری ضمن تشکر از مسئولین،خوشحالی خود را از برخورداری از این ابزار مهم اعلام کردند.
اما یکی از روستاهایی که مورد توجه مسئولان کشوری هم هست و طرح های میلیاردی در آن اجرا شده است روستای الگن است که  روستایی گردش پذیر به حساب می آید ولی همچنان از تعمت انتن دهی و نیز سرعت مناسب اینترنت برخوردار نیست.
اهالی الگن با تجمع در بخشداری چاروسا از مسئولان خواهان توجه به دغدغه های خود شدند.
برخی از مردم می گویند که چطور روستایی که ماهانه مهمانان زیادی دارد نباید از ارتباطات تلفنی نیز بهره مند باشد.
آنها می گوید علاوه بر ضعف ارتباط تلفنی، سرعت اینتریت هم به شدت با روانشان بازی می کند و ابتدایی ترین مساله را هم نمی شود دانلود کرد.
آنها می گویند که چندین بار به بخشدار مراجعه کردیم و حتی به صورت دسته جمعی نیز به بخشداری رفتیم اما یا بخشدار نبود یا هم اگر بود عملا جوابی نگرفتیم.
آنها معتقدند وقتی که بخشدار پاسخگوی ما نبود مجبور به ایجاد مزاحمت برای فرماندار شدیم و فرماندار نیز بلافاصله با نامه نگاری با استان در صدد رفع مشکل شده که ضمن تشکر از آقای اتابک که در همین مدت کم حتی بصورت تلفنی خواسته های ما را دنبال می کند، اما امیدواریم تلاش های او جواب دهد.
علاوه بر این، سکوت مسئولان شرکت مخابرات نیز در برابر انتقادات فراوان ارتباطات تلفنی و اینترنتی که از آنها می شود نیز سوال بر انگیز است.

به گزارش ریواس جنوب همانطور که مدیران و کارمندان سلسه مراتب اداری را باید بدانند و رعایت کنند مردم نیز باید از این مساله آگاه باشند اما گویا رویه ی بدی که بخشدار چاروسا پیش گرفت برای پاس دادن مردم به شهرستان چیزی جز درد سر برای مردم و حتی فرمانداری نیست.
فرماندار کهگیلویه باید هر چه سریعتر جلو این رویه بد را بگیرد و فرهنگ به سمتی برود که مردم پله پله خواسته های خود را مطرح کنند و مدیران بخش ها را وادار کند که آنگونه رفتار کنند که مردم برای هر خواسته ای مجبور نشوند راه پر پیچ و خم دهدشت و یا یاسوج را در پیش بگیرند.