پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مراسم اربعین حسینی در شهر قلعه رئیسی و بخش چاروسا متفاوت تر از سال های قبل برگزار می شود.

به گزارش ریواس جنوب با مدیریت حجت السلام صادق انصاری پور دادرس دادگاه عمومی چاروسا قرار است امشب بعد از نماز مغرب و عشا مراسم اربعین حسینی به همراه سفره نذری ۱۰۰۰ نفری برگزار شود.

حجت السلام صادق انصاری پور بانی این برنامه گفت: با تلاش چند روزی و با تهیه امکانات لازم برای این سفره نذری و برای اینکه شور حسینی در منطقه باشد امشب این مراسم به شکل باشکوهی برگزار خواهد شد.
وی با تشکر از مردم  و بخصوص جوانان شهر قلعه رئیسی تاکید کرد: مردم همیشه در دیگر برنامه های فرهنگی هم یاور برنامه ها بودند و برای برنامه امشب نیز از مردم دعوت به عمل می آید تا با حضور خود در مراسم شور حسینی به منطقه ببخشند.

وی نقش جوانان در نذری امشب را مهم دانست و گفت: اگر جوانان شهر در برنامه ها شرکت کنند که همواره به این شکل هم بوده است قطعا برنامه ها از کیفیت بالایی برخوردار می گردد و در برنامه ی امشب هم جوانان نقش بارزی دارند.

گفتنی است پذیرایی از زائرین و مردم در روز جمعه از ساعت۱۵عصر الی۱۷:۳۰عصر در سطح شهر و مراسم سینه زنی و سخنرانی وروضه خوانی جمعه بعد از نماز مغرب وعشا در مسجد جامع شهر قلعه رئیسی صورت می گیرد.

سخنران حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای انصاری(دادرس داگاه عمومی بخش چاروسا)  و مداحان اقایان اسماعیل موسوی خواه/کربلایی محمدحسین خلیلی/موسی آذریتون هستند.

.