پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شورای اداری کهگیلویه با موضوع معرفی بخشدار جدید سوق در بخشداری سوق برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب، فرماندار کهگیلویه در این آئین از مردم بخش سوق بابت تاخیر چندماهه در معرفی بخشدار عذرخواهی کرد.
علیرضا اتابک گفت: با وجود نبودن بخشدار ولی هیچ هفته ای نبود که به بخش سوق نیایم و تلاش کردم بدون از سر و صدا مشکلات این بخش را حل کنم.
وی ضمن تشکر از امام جمعه سوق در برطرف کردن مشکلات گفت: در زمینه انتخاب بخشدار سوق تلاش کردم که به تفکرات مردم احترام بگذارم و فردی را انتخاب کنم که با تفکرات مردم همخوانی داشته باشد.
وی تاکید کرد: در راستای احترام به مردم با فرهنگ و علمی سوق سعی کردم فردی انتخاب شود که اهل حاشیه نباشد.
اتابک در زمینه مشکلات بخش سوق نیز گفت: مشکلات بخش سوق مواردی هستند که به راحتی و با گفت و گو و همفکری در کوتاه مدت قابل حل هستند.
اتابک توصیه ای هم به بخشدار جدید داشت و گفت: ما  مسئولی می خواهیم که از اول صبح تا پاسی از شب در میان مردم باشد و خدمت کند نه اینکه دنبال راحتی خود باشد بنابراین بخشدار جدید سوق باید شبانه روز به روستاهای بخش سر بزند و مشکلات مردم را رصد کند.

فرماندار کهگیلویه گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در این استان و بخش سوق مثال زذنی است و ضمن تلاش برای برطرف کردن خواسته های بحق مردم نباید خدمات را نادیده گرفت و با سیاه نمایی آب در آسیاب دشمن بریزیم.

این مسؤول با بیان اینکه اگر بگوییم دولت کار نکرده به نظام ظلم کردیم، ادامه داد:مردم را نسبت به نظام بدبین نکنیم.
دولت در تمام زمینه ها خدمات زیادی به مردم می دهد؛ برای مثال در زمینه بهداشت خدمات مختلفی ارائه داده شد، شخصی یکماه در بیمارستان بستری هست و نهایتا با ۶۰ هزارتومان ترخیص می شود و مابقی این پول را دولت می دهد که این مساله اتفاق کمی نیست.

اتابک گریزی هم به انتخابات زد و تاکید کرد: هدف من برگزاری انتخاباتی سالم و امن هست به طوریکه مردم با خیالت راحت نسبت به صیانت از آرای آنها به پای صندوق رای بیایند.

وی تصریح کرد: با هر شخصی در هر جایگاهی که بخواهد مسیر انتخابات را منحرف کند و کارشکنی کند به شدت برحورد خواهیم کرد.
در این جلسه از زحمات پنج ساله تورج رزمجو که به معاونت فرمانداری کهگیلویه منصوب شده بود تقدیر و سعید خواجوی بعنوان بخشدار جدید سوق معرفی شد.