پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آئین معرفی بخشدار سوق در میان سخنرانان متعدد برگزار شد.

 به گزارش ریواس جنوب، سید محمد یوسف کاظمی‌ امروز در مراسم معارفه بخشدار جدید سوق انتخابات را ابزار دموکراسی خواند و گفت:دولت به عنوان مجری انتخابات باید امانتدار رأی مردم باشد و در کمال بی‌طرفی این مهم را برگزار کند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: به لطف خداوند، همت مردم و تلاش مسؤولان تاکنون در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کرده‌ایم و این گردنه را پشت سر می‌گذاریم.

این مسؤول گفت: برای اولین بار بعد از انقلاب مسؤولان کشور ما با کشورها نشسته و مذاکره داشتند این نشاندهنده ابهت این نظام است که رئیس جمهور آمریکا در انتظار یک مکالمه تلفنی از سوی مسؤولان ما است.

کاظمی گفت: در مذاکرات هسته‌ای غنی سازی هسته‌ای ما را در دنیا به رسمت شناختند و صداقت خود را ثابت کردیم.

وی افزود: این کارها مدیون خون شهداست و به برکت خون شهیدان عزت و سرافرازی نظام اسلامی تداوم خواهد یافت.

کاظمی با بیان اینکه آمریکا در مذاکرات هسته‌ای خلاف معاهدات بین‌الملل عمل کرده و ما صداقت خود را به همه ثابت کردیم، افزود: آمریکا را سرجای خود نشاندیم و خوار و ذلیل شده است.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: اهمیت بخش سوق و جایگاه در استان و کشور و شهرستان به لحاظ نیروی انسانی تاثیرگذار در شهرستان و استان بر کسی پوشیده نیست.

اتابک ادامه داد: سوق به لحاظ نیروی انسانی تأمین کننده شهرستان بوده و در برهه‌ای رتبه‌های برتر کنکور را به خود اختصاص داد امروز هم این آوازه در سطح کشور می‌درخشد.

اتابک گفت: مشکلات بخش سوق قابل حل است می‌شود با یک برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت حل کرد.وی از بخشدار خواست بازدید از روستاها را در دستور کار قرار دهد.

امام جمعه دهدشت گفت: مسؤول در نظام اسلامی باید تفکر ارزشی و انقلابی داشته باشد.

حسینی تصریح کرد: از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمن برای ناکارآمد نمودن نظام اسلامی توطئه‌هایی طراحی کرده اما با حضور مردم و هوشیاری و تلاش مسؤولان به اهداف شوم نرسیده است.

بخشدار جدید سوق گفت: برای پیگیری مشکلات بخش از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

سعید خواجوی با اشاره به اینکه خدماتی در بخش انجام گرفته اما باید کاری فراتر از بخشداری صورت گیرد، تصریح کرد: باید نگاه مسؤولان استان و شهرستان به بخش معطوف شود تا بتوانیم کاری انجام دهیم.

امام جمعه سوق با بیان اینکه خدمات نظام اسلامی قابل کتمان نیست اما گاهی اوقات این خدمات عادلانه توزیع نمی‌شود، ادامه داد: محرومیت سوق و بی‌توجهی مسؤولان به این بخش عواملی دارد که از نبود رسانه می‌توان به یکی از علل نام برد سوق خبرگزاری ندارد که مشکلات و مطالبات مردم را فریاد بزند صدا و سیما به ضبط و پخش برنامه‌های کلیشه‌ای می‌پردازد و مشکلات را انعکاس نمی‌دهد.
کیانی گفت: ۱۰ کیلومتر جاده سوق طی ۱۵ سال سوژه خنده‌داری است که با گذشت این همه سال هنوز به نتیجه نرسیده است با وجود اینکه این جاده در کوه احداث نمی‌شود.

تورز رزمجو نیز با ارائه گزارشی از عملکرد خود خدمات نظام را در این بخش بالا دانست و گفت در زمینه برق، آب، اینترنت و جاده پیشرفت قابل محسوسی داشته ایم.

به گزارش ریواس جنوب علاوه بر مجری برنامه که خود به تنهایی چند مجری به حساب می آمد چندین سخنران امروز به پشت تریبون رفتند که هم در نوع خود نادر بوده است و هم حوصله مهمانان بدجور به سر آمده بود.
امام جمعه دهدشت و سوق، رئییس شورای شهر سوق و شهردار این شهر،مدیرکل سیاسی،فرماندار کهگیلویه، بخشدار قدیم و بخشدار جدید ازجمله کسانی بودند که اکثر آنها در زمانی بیش از ۱۵ دقیقه به سخنانی پرداختد که در اصل یکی بودند.
*رئیس شوراس شهر سوق آنچنان از دست مجموعه استانداری عصبانی بود که حاضر به از دست دادن تریبون نشد و فرصت را برای انتقادات مناسب دید
* این جلسه برخلاف رسم در غیاب مردم برگزار شد البته مردمی که درب ها برای ورود آنها باز بود اما به ادعای امام جمعه سوق چون بود و نبود بخشدار برای آنها مهم نیست بدلیل اینکه کاری انجام نمی شود خودشان خودجوش شرکت نکردند.
*استقبال از مهمانان چه در پذیرایی که هر کس دیرتر می رسید سهمی نداشت و چه صندلی های پر از گرد و خاک و نیز سیستم صوتی گوشخراش  با بی سلیقگی محض صورت گرفت.
*مدیرکل سیاسی و امنیتی انتخابات هم از هر دری سخن گفت الا در مورد انتخابات و بخش سوق و مشکلات آن(به جزء اندک زمانی)، طوریکه اظهارات او به شکلی بوده که همگان فکر کردند که وزیر امور خارجه مهمان برنامه است.
*مجری برنامه هم که گویا در همه برنامه ها این تریبون را به دست می گیرد نه تنها وقت را مدیریت نمی کرد بلکه بازهم سعی میکرد جواب هر سخنرانی را بدهد و حتی چندین بار اصرار داشت که رئیس شورای شهر سوق که چیزی نمانده بود تا جلسه را به تشنج بکشد را وادار به توجه به جوابیه ی او به سخنرانیش بکند.

*بخشدار جدید سوق نیز برخلاف بخشداران دیشموک و چاروسا که در حرکاتی غافلگیر کننده تلاش کردند تا در معارفه خود صحبت نکنند آنقدر سخن راند که در دقایق پایانی صحبتش چیزی نمانده بود که خودش تنها شنونده ی اظهارات خودش شود و لازم است از همین ابتدا وقت شناسی و مدیریت شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهد.
*تصویر زیر هنگام سخنرانی بخشدار جدید سوق هستند که همه آمدند تا ببیند که او چه برنامه ای دارد: