پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از درج خبری با عنوان(باز باران باز بحرانی که مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد می آفریند) در این پایگاه خبری مدیرکل مدیریت بحران جوابیه ای صادر کرده است.

به گزارش ریواس جنوب، عین این جوابیه در ادامه می آید:

بنام خدا
مدیر محترم رسانه ریواس جنوب
با ادای سلام و تحیت الهی
احتراما ضمن تسلیت ایام سوگواری پیامبر عظیم شان اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و تشکر از انتقادات شما عزیران ،پیرو مطلب مندرج در آن رسانه به استحضار می رساند اطلاعیه ها و هشدار های اداره کل مدیریت بحران استان بر پایه گزارشات علمی سازمان هواشناسی و مکاتبات رسمی و هشدار های سازمان مدیریت بحران کشور ( که عینا بپیوست تقدیم می گردد ) و با هماهنگی استاندار محترم بعنوان رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و یا معاون محترم عمرانی ایشان بعنوان جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان صادر می گردد.
لازم به یادآوریست اداره کل مدیریت بحران در تمامی مشکلات و بحران ها حضور فعال و اثربخش داشته و در طول شبانه روز پاسخگوی مشکلات و انتقادات می باشد .
در فصل جاری تنها یک اطلاعیه در خصوص وضعیت جوی بنا به قانون و روال کاری خود صادر نموده و نه اطلاعیه های پی در پی ؟!
صرفا اداره کل مدیریت بحران اطلاعیه صادر نمی کند که مورد نقد و توجه خاص ! قرار بگیرد بلکه معمولا هواشناسی اطلاعیه های زیادی را طبق روال قانونی ، در تمامی رسانه ها و حتی رسانه ملی منتشر می کند …
و قاعدتا همین هشدار ها و اطلاعیه ها می تواند از خیلی بحران ها و مشکلات احتمالی پیشگیری نماید.
لذا انتظار می رود برخی دوستان – در این شرایط – اگر همکاری نمی کنند حداقل با تحلیل های ناصواب خدمات و تلاشهای مدیریت و کارکنان این مجموعه را – آنهم در روز های تعطیل – به چالش نکشند.
با تقدیم احترام
۵ آبانماه ۱۳۹۸
محمدی تبار