پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

وزیر ورزش و جوانان امروز با سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد، چندین پروژه را افتتاح کردند.

به گزارش ریواس جنوب، شاید یکی از معدود مسئول کشوری که مردم چاروسا منتظر او بودند و از او مطالبه ای کهنه داشتند وزیر ورزش بوده است.
از چند روز قبل مانده به آمدن وزیر گروهای مجازی چاروسایی اماده استقبال از وزیر برای درد و دل کردن با او بودند، اما در کمال ناباوری بجز عده ای انگشت شمار نه از مردم خبری بود و نه از مسئولان.
حسن آرمند عضو شورای شهر قلعه رئیسی، اکبر دیناری ریئس شورای بخش و امرالله آرام از فرهنگیان همیشه مطالبه گر چاروسایی و پورحجازی و ارشیا از حوزه جاورده در این سفر تلاش کردند تا وزیر را ببینند.
آرمند بعد از فرصتی که پیدا کرد خطاب به وزیر ورزش گفت: منطقه چاروسا بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد اما ۱۷ سال است که هر کاری می شود ورزشگاه آن تکمیل نمی شود.
وی گفت: بعد از ۴۰ سال انقلاب هنوز هیچ وزیری به این منطقه نیامد که تنها امید ما آمدن شما بود که همانند سفر اعضای شورا به تهران که برای دیدن شما ناموفق بودند اینجا نیز سفر شما به منطقه محروم چاروسا میسر نشد.
مطالبه ای که البته واکنش سلطانی فر را به دنبال داشته است و وی خطاب به آرمند گفت که اگر قرار باشد همه شهرها برویم یک هفته باید اینجا باشیم.
آرمند چاروسا را صاحب یک تیم کشوری دانست و گفت: در جام حذفی مجبور شدیم در شهر دیگری از حریف میزبانی کنیم  که هیچ هواداری نداشته ایم.
وی با تشکر از مجموعه مدیریت ورزش استان که زحمت های زیادی کشیدند اضافه کرد: از شما انتظار داریم که این پروژه را با جدیت دنبال کنید.
آرام و دیناری نیز هر کدام از فرصت به وجود آمده استفاده کردند و خواسته مردم چارسا را به گوش این وزیر رساندند.

نکته جالب توجه این سفر برای مردم چاروسا غیبت بخشدار این بخش بود که همگان فکر می کردند همراه با مردم صدای آنها می شود اما وی تقریبا می شود گفت که آخرین نفری بود که وارد مجموعه محل استقبال شد و هیچ کس او را ندیده نیز محل را ترک کرد.
وزیر ورزش هم که می توانست قول های عامه پسندی به مطالبه گران دهد تنها با گفتن چیزی شبیه یک نیم جمله ی “قلعه رئیسی جز کدام شهرستان است”بسنده کرد تا علی الظاهر امیدی را زنده نکرده باشد.