پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

این روزها دکتر کامرانی در سکوت کامل خبری و رسانه ای در حوزه کهگیلویه مرکزی دیدارهای بسیاری با حامیان سابق موحد و هاشمی داشته است.

در این بین از یک نکته نباید غفلت ورزید و آن هم، همراهی بسیار پر رنگ جوانان و دانشگاهیان با دکتر کامرانی است و این دقیقا در نقطه مقابل با رقبا است که اطرافشان را اکثرا افراد مسن و پیمانکاران احاطه کرده اند.

در راستای جلسات کامرانی در کهگیلویه
دیشب در دهدشت جلسه ای بزرگ از طرف حامیان سابق محمد موحد و عدل هاشمی با دعوت از دکتر علی کامرانی برگزار شد که نشان داد صداقت با مردم و غنای سطح علمی در عصر ماشین های شاسی بلند و کاندیدای ثروتمند هنوز هم خریداران خاص خودش را دارد.

تمامی افراد حاضر در جلسه در دوره گذشته از طرفداران آن دو کاندیدا بودند و هر کدام به مدت چند دقیقه ایراد سخن کردند و بر این عقیده بودند که تنها راه نجات کهگلویه بزرگ تغییر هست و همگی از عملکرد نمایندگان ادوار و حال، ناراضی بوده و به دلیل شاخص هایی نظیر نیروی جوانی، تحصیلات عالیه دانشگاهی، سلامت مالی، صداقت کلامی، شفافیت رفتاری و شجاعت سیاسی، حمایت همه جانبه خود از دکتر علی کامرانی را اعلام کردند.

در آخر هم دکتر علی کامرانی نکاتی در رابطه با رشد و توسعه کهگلویه بزرگ و ظرفیت های موجود آن بیان کردند که میتوان از این بن بست چند ساله بیرون آمد.

دکتر کامرانی از دلایل مشکلات سخن گفتند و بیان کردند، با توجه به دیدار هایی که در طی این چند سال اخیر با لایه های مختلف اجتماعی مردم کهگلویه بزرگ داشته ام و از نزدیک در جریان کمبودها و مشکلات مردم که نشات گرفته از کم کاری و عدم توجه علمی و کارشناسی به مصائب و مشکلات بوده قرار گرفته ام و انشالله در صورت اقبال مردم به بنده با کمک تیم های علمی و اجرایی که در حوزه های مختلف خواهم داشت در کهگیلویه طرحی نو در خواهیم انداخت .

توضیح ریواس:این خبر را مخاطبان ریواس ارسال کردند

انتهای پیام/ک-ب