پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

هیئت اجرایی انتخابات مجلس در بخش چاروسا بعد از کلی بحث مشخص شد.

به گزارش ریواس جنوب، اولین گام انتخاباتی تعیین و انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات است که معمولا با مدیریت نماینده دولت و رایزنی جریانات سیاسی انجام می پذیرد.
در بخش چاروسا با وجود گذشت چندین ماه از انتصاب بخشدار بخش ولی به دلیل عدم آشنایی با جو منطقه و نیز عدم ارتباط حسته با افراد پر نفوذ، این رای گیری با انتقادهایی همراه بوده است تا در واقع تلنگری باشد برای جدیت بیشتر بخشدار جهت برگزاری انتخابات بی حرف و حدیث.

کسب آرای بیشتری فردی که در دو لیست اولیه ی بخشدار جایی نداشت گواهی است بر عدم شناخت بخشدار از افراد پر نفوذ و صاحب سبک منطقه!

متاسفانه باز هم رد پای دو چهره ی پیر و قدرت طلب اصلاحات کهگیلویه یعنی لاهوتی و منطقیان در هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان کهگیلویه مشاهده شد تا جاییکه طرفداران این دو چهره به جای رقابت با جریان رقیب خود به همدیگر می تازیدند و میدان را از همین ابتدا برای رقیب هموارتر می کردند.
در چاروسا نیز با وجود اعتراض هواداران  لاهوتی برای عدم شرکت نیروهای منطقیان در این رقابت، نهایتا رای گیری صورت گرفت و از قضا تنها نیروی منتسب به منطقیان در آن انتخابات حائز اکثریت آراء شد.

برخی از افراد نیز در تماس با این پایگاه خبری با وجودیکه خود را شانس بالای انتخاب در این رای گیری میدانستند معتقد بودند که اجازه شرکت در رای گیری به آنها داده نشد.

در پایان با رای گیری که شده است افراد زیر بعنوان اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در بخش چاروسا انتخاب شدند.

۱.سید نورالدین شفائی ۱۸رای
۲.سید هدایت هاشمی ۱۷ رای
۳.مرتضی ایزدخواه ۱۶
۴.محمدطلا خوشبخت ۱۵
۵.قاسم برهمن ۱۵
۶.ستار آرمند ۱۵
۷.کورش آزادوار ۱۵
۸.نبی الله حق پناه ۱۲