پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از درج خبری با عنوان”رودخانه ای در چاروسا که مدرسه ی یک روستا را به تعطیلی می کشاند” در این پایگاه خبری، بخشدار چاروسا به آن واکنش داد.

به گزارش ریواس جنوب، علی محمودی گفت: آب بسیاری از روستاها از این قسمت از مسیر جاده ارتباطی روستای ادرج رد می شود که موجب تخریب کامل آسفالت و نیز قطع مسیر می شود.
وی گفت: روزهای بعد از باران شدت آب جاری شده به حدی هست که تا چند روز این مسیر قطع می شود و برطرف کردن این مشکل نیازمند اعتبارات زیادی می باشد که از عهده ی بخش خارج است.
بخشدار چاروسا گفت: در تصاویری که در این سایت خبری پخش شد شدت  و حجم آب نمایان نیست و این تصاویر مربوط روزهای زیادی بعد از بارندگی است چرا که حجم آب بیشتر از این تصاویر است .
محمودی افزود: اینکه گفته می شود با اعتبارات ناچیزی قابل حل است برای من پذیرفتنی نیست چرا که برای یک روستایی که یک پل ۳ متری نیاز داشت حدودا ۵۰ میلیون اعتبار هزینه شد، بنابراین احداث پل روستای ادرج بیش از ۲۰ متر طول دارد.
وی گفت: فردا این مسیر بازگشایی می شود و البته ما مدیران مربوطه را سال های قبل به این مسیر آوردیم.
محمودی تاکید کرد: تنها را برطرف کردن این مشکل در نظر گرفتن اعتبار برای این روستا در کمیته برنامه ریزی شهرستان است که در آن صورت ممکن است با یک آب نمای بزرگ نیز مشکل حل شود.
محمودی گفت: من بعنوان مسئول بخش کارها و امورات بخش را رصد می کنم و به مسئولان انتقال می دهم و خیلی از کارها از عهده ی بخشدار و بخش خارج است.