پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار چرام به همراه برخی مدیران شهرستان از پروژه های ورودی شهر از سمت چشمه بلقیس و بیمارستان چرام بازدید کرد.

به گزارش ریواس جنوب، سرتیپ خادمی عنوان کرد :از ورودی چرام از سمت چشمه بلقیس بازدید کردیم  و پیگیری های ویژه جهت رفع این محور حادثه خیز در دستور کار است. وی همچنین  از روند اجرایی بیمارستان چرام و تلاش های مسئولان شهرستان برای انجام عملیات اجرایی این پروژه خبر داد.

در ادامه  از روستای تنگ می که سالهاست مورد بی توجهی قرار گرفته و فاقد گاز و جاده مناسب و آب لازم می باشد با  شروع به کار معاون عمرانی فرماندار اولین بازدید روستایی انجام شد. اهالی روستا از حضور معاون فرماندار و مدیر راه شهرسازی چرام و پیگیری های معلم روستا در رفع مشکلات آنها تشکر کردند. یکی از مشکلات این روستا جاده دسترسی است که با توجه به فاصله کم با شهر مشکلات زیادی برای آنها درست شده که مدیر راه و شهرسازی قول داد که پیگیری لازم برای تکمیل پل و زیرسازی جاده انجام شود.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار چرام در نشست صمیمی با اهالی روستای تنگ می از بخش مرکزی چرام در ۶۰۰متری این شهر افزود:در پیگیری های تلفنی که در محل روستا با مدیران حوزه آب وگاز و بنیاد مسکن داشتیم مقرر شد که در کمترین زمان ممکن با همکاری بین بخشی مشکلات این روستا برطرف شود. معاون عمرانی فرماندار چرام از پیگیری های معلم روستا جهت شناسایی و رفع مشکلات این روستا تشکر کرد و بیان کرد :دولت تدبیر وامید به توسعه روستاها به عنوان یکی از محورهای توسعه اقتصادی نگاه ویژه ای دارد. خادمی بیان کرد:خدمت به مردم زحمت کش روستاها وعشایر می بایست در اولویت کار همه مدیران باشد.