پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی شهادت سردار پرافتخار سپاه قدس را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت آقای ویسی آمده است؛

بازگشت همه به سوی خداست

دلم لرزید از این انفجار بزرگ و ناگهانی. سردار ایرانی را از ما گرفتند و چشم هایم بعد از سال ها شروع به باریدن کرد ، ولی کاش این باران مانند بارش بهاری از ذوق و خوشحالی بود ، اما این بارش زمستانی بود که ابرها از سرد بودن درختان ، زمین و پژمرده شدن گل ها گریه می کردند.

 

نمیدانم چه بناممت؛ قهرمان ، پهلوان و یا ای شهید تو رفته ای و غم رفتنت را به دوش همگان گذاشته ای. همه چیز را بردی و بغض و گریه های پنهانی دوست دارانت را به آنها هدیه داده ای.

برادر سلام… مرد کمیاب ؛ با رفتنت خیلی چیز ها ثابت شد. عاشورا به پا کردی. حسین ایران کجایی؟ تو بدنت پاره پاره شد و ما قلبمان…. .
دختری که بعد از رفتن پدر یاد دستان نوازشگر پدر دیوانه اش میکرد و دگر “لام” تا “کام” حرفی نزد ؛ فقط از “پ” تا “ر” گفت پدر.
سردار سلیمانی مانند کبوتری سفید بال عاشقانه پر گشود و پرواز کرد.
شهادت مرگی است، انتخاب شده،مرگی که انسان به سوی آن می رود نه آنکه به سوی انسان بیاید و ارزش شهید و شهادت نیز از همین جا سرچشمه می گیرد.اینجانب به نمایندگی از خانواده ولایتمدار سازمان تعاون روستایی و شبکه های تحت پوشش استان کهگیلیویه وبویر احمد عروج ملکوتی این شهید والا مقام را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا فداه ؛رهبر معظم انقلاب اسلامی؛همرزمان ایشان و خاصه خانواده مکرمشان تبریک و تسلیت عرض نموده و علودرجات این شهید عزیز را از در گاه ایزد منان خواستارم .روحش شاد ،یادش گرامی و راهش پر رهرو باد .

ویسی مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان کهگیلیو یه و بویر احمد