پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به گزارش ریواس جنوب سید خدادوست موسوی در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به نقش مهم راه در توسعه روز افزون شهرستان ها گفت: امروز راه های ارتباطی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های توسعه در شهرستان ها محسوب می شود که باتوجه به بن بست بودن شهرستان لنده بحث خروج از بن بست این شهرستان سال ها است که از مطالبات مردم بوده است.

 

وی افزود: برابر مطالبات مردمی و پیگیری های مسئولان از شهرستان گرفته تا مسئولان کشوری تلاش های خوبی داشتند که تحقق آرزوی دیرنیه مردم لنده را در پی داشت که روز پنج شنبه کلنگ زنی پروژه ملی جاده لنده به تشان با حضور معاون وزیر راه و مجموعه استانداری و راه وشهرسازی استان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان کلنگ زنی خواهدشد.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: پروژه جاده لنده به تشان در استان خوزستان در فاز اول به طول ۵/۵ کیلومتر با اعتباری افزون بر ۴۰میلیارد تومان از محل پروژه ملی وزرات راه و شهرسازی است.

 

وی تاکیدکرد: بدون شک با اتصال شهرستان لنده به تشان در استان خوزستان شاهد توسعه ارتباطات جغرافیایی اقتصادی، سیاسی و ملی است که یکی از مهمترین و حیاتی ترین پروژه های تاریخ این شهرستان خواهد بود.

 

موسوی در ادامه خاطرنشان کرد: این پروژه ملی در آینده به عنوان یکی از کریدورهای مهم جنوب به مرکز و شمال کشور خواهد بود که نقش مهم در کاهش میزان زمان نقل و انتقالات بار و مسافر خواهد داشت که به توسعه اقتصادی مردم شهرستان نیز کمک فراوانی خواهد کرد.

 

فرماندار شهرستان لنده از تلاش و پیگیری های همه کسانی که در تحقق مهمترین مطالبه مردم این شهرستان نقش داشتند قدردانی کرد.