پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه برای اینکه برای تکمیل باند اضطراری فرودگاه دهدشت ۲۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است خواستار تأمین بودجه این پروژه شد.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از خبرگزاری فارس کهگیلویه، عدل هاشمی‌پور امروز در آیین افتتاح مسکن بازسازی شده روستای نهضت آباد اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی که در حوزه انتخابیه کهگیلویه کلید خورده است طی۴۰ سال گذشته بی‌نطیر بود.

 

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: پروژه‌هایی با اعتبار هشت هزار میلیارد تومان در حال اجراست که تکمیل آنها تحول عظیمی در این شهرستان‌ ایجاد خواهد کرد.

 

هاشمی‌پور گفت: نیروگاه برق پادوک و آبرسانی به چهار شهر با ۲۰۰ میلیارد تومان از جمله پروژه‌های مهم در حال اجرا است.

 

وی با بیان اینکه سد آبریز حرکت خوبی بود و امید در مردم بوجود آورده است، تصریح کرد: ۴۰ سال زمین‌های کشاورزی در مجاورت رودخانه مارون تشنه بودند.

 

هاشمی‌پور اضافه کرد: انتطار دارم آقای نوبخت نسبت به اجرای این سد به وزیر نیرو تأکید داشته باشد و نگذارند امید این مردم به یأس مبدل شود.

 

وی باند اضطراری دهدشت را از دیگر پروژه‌های شهرستان نامید و گفت: این پروژه برای اولین بار در بودجه سال ۹۸ دیده شد و چهار میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص یافت.

 

وی با بیان اینکه احداث این باند سفر مسؤولان و مقامات کشوری به شهرستان را تسهیل خواهد کرد اعتبار لازم برای تکمیل آن را ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان برآورد کرد و خواستار تأمین بودجه مورد نیاز شد.