پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

حمایت قاطع و پرشور نستور درخشنده‌پور از نادر منتظریان تا حد زیادی موازنه قدرت در انتخابات بویراحمد و دنا را برهم زد؛ درخشنده‌پور که به واسطه پایگاه بالای رأی خود در ایل تامرادی و دو جبهه اصولگرا و اصلاح‌طلب یکی از شانس‌های پیروزی در انتخابات این حوزه انتخابیه بود، شب گذشته با همراهی سران چند طایفه مهم به اردوگاه نامزد جبهه نیروهای انقلاب پیوست.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، نستور درخشنده‌پور کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات شب گذشته در اجتماع عظیم طرفداران خود که اکثرا از ایل سترگ تامرادی بودند اعلام کرد که با تمام قدرت از کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اقای نادر منتظریان حمایت میکند.

حمایت دکتر درخشنده پور از منتظریان، تردید برخی افراد نسبت به پیروزی وی را برطرف کرده تا با اشتیاق بیشتری پای کار بیایند و به پیروزی تضمینی نامزد او امیدوارتر شوند.

نکته جالبی که در میان طرفداران فعلی حاج نادر منتظریان قابل توجه است، این بوده که افراد سرشناسی از دو طیف سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب از او حمایت  کردند که این نشان از محبوبیت تفکر فراجناحی دربین مردم و خواص دارد.

در شرایط فعلی کشور تنها کاندیدایی می‌تواند موفق عمل کند و به مردم خدمت واقعی کند که دارای توان بالا و ارتباطات گسترده با بدنه مدیریتی نظام به دور از وابستگی به جناح سیاسی خاصی باشد.

بدون شک با افزودن سبد آرای نستور درخشنده‌پور به جمع یاران نادر منتظریان، شانس پیروزی او چند برابر شد چرا که آرایی که به صندوق منتظریان ریخته می‌شوند، دقیقا از صندوق رقیب اصلی او برداشته می‌شوند و از دو منظر به نفع منتظریان خواهد بود.

انتهای پیام/ک-ب