پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

چهارشنبه شب (۱۶ بهمن ماه ۹۸) نشست هم اندیشی جمعی از سادات امام زاده میر سالار (ع) با سید محمد موحد کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس کهگیلویه در روستای چاه بردی برگزار شد.
به گزارش ریواس جنوب و به نقل از کبنا شخصی به نمایندگی از مردم مشکلات و عدم توسعه شهرستان را بیان کرد و خواستار تلاش موحد برای توسعه کهگیلویه شد.
در ادامه نازنین ژاغریان یک نوجوان نیز که خیلی علاقه داشت با موحد عکس یادگاری بگیرد دکلمه‌ای را خواند.
او گفت: هیچ کسی جز موحد نمی‌تواند این اقیانوس را به سلامت هدایت نمایند و خطاب به موحد، افزود: آقای موحد یک نماینده موفق نیازمند تیم مدیریتی توانمندی است که انتظار می‌رود بدون توجه به ایل و طایفه بلکه بر اساس شایسته سالاری تیم خود را انتخاب کنید و توانتان را برای تکمیل پروژه‌های شهرستان که چندین سال است تکمیل نشده بگذارید و انها را به سرانجام برسانید، امیدواریم به فکر فقرا باشید.
ژاغریان در ادامه بیان کرد: شما می دانید کهگیلویه پیمان شکنی را بر نمی‌تابد و زود جواب پیمان شکنان را می‌دهند.
سید محمد موحد نیز در این همایش ضمن تشکر از برگزار کنندگان همایش گفت: اینجا جمع شدیم برای یک امر مهم، می‌خواهیم در سرنوشت خودمان حرکتی را رقم بزنیم که هم در پیشگاه خدا باید جوابگو باشیم هم در پیشگاه وجدان اخلاقی.
برای این امر در چند جا باید پاسخ گو باشیم ارجاع می‌دهم شما را به قانون اساسی، قوه قضایبه، مقننه و مجریه شما ملاحظه کنید در قانون اساسی قوه مقننه جایگاهش به نسبت سایر  قوا کجاست، ببینید مجلس حوزه اختیاراتش کجاست، نماینده در قانون اساسی چه وظایفی دارد؟
احساس نکنیم که می‌خواهیم انتخاب عادی کنیم، می‌خواهیم تصمیمی بگیریم که جایگاهش به گونه‌ای است که در تمام امور کشور می‌تواند دخالت کند.
مجلس باید ریل گزاری کند برای دولت، کسی را باید انتخاب کنید که بتواند وزیر را سؤال پیچ کند و بیاورد در صحن علنی مجلس و از او در مورد کارش سؤال کند و تنویر افکار کند.
کسی را می‌خواهید انتخاب کنید که وظیفه نظارت و قانون گزاری دارد و با نظارت می‌توان از حق مردم دفاع و جلوی تخلفات گرفته شود.
بدانید تصمیم معمولی نمی‌گیرید و کسی می‌تواند به این موارد ورود کند که احساس نکند مثلاً فلان وزیر بگوید حرکت کن و گرنه می گوییم بعضی چیزارو، قرص و شجاع باشد.
شما برادر کوچک خود را فرا خوانید و موجی را ایجاد کردید، به آن اکتفا نکنید، در بین سایر بستگان نیز این موج را ایجاد کنید تا تبدیل به رودخانه شود.
این چشمه سارها وارد رودخانه و در نهایت دریای کهگیلویه می‌شود و در راستای این است که در طول ۱۶ سال نمایندگی در کهگیلویه احساسم بر این بود که زندگی و وقتم متعلق به مردم است.
باید در مقابل آحاد مردم احساس دین کنم، اگر خدا دین را داد ایفای نقش و انجام وظیفه می‌کنم به گونه‌ای که شرمنده مردم نشوم