پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به گزارش ریواس جنوب، در ادامه بازدیدهای نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از مناطق مختلف،سردار هاشمی پور با دعوت مردم روستای آب الوان بخش سراسیاب یوسفی شهرستان بهمئی دیدار کرد.

در این دیدار صمیمی و در ابتدای ورود هاشمی پور ،پیرزن ساکن روستا به هاشمی پور دسته گل نرگسی تقدیم کرد و گفت:از تمامی تلاش هایی که کرده ای قدردانی میکنم و ما مردم قدرناشناس نیستیم و به امید خدا در دوم اسفندماه شما را تنها نخواهیم گذاشت.
در ادامه هاشمی پور با قدردانی از حمایت های بی دریغ مردم گفت:معتقدم اگر خداوند به بنده حقیر توفیق خدمت داده تا در این چهار سال خدمات زیادی انجام و پروژه های مختلفی به بهره برداری و یا فعال و کلنگ زنی شود تنها با دعای خیر شما میسر شده است.
نماینده مردم در مجلس شورا ی اسلامی تاکید کرد:خدمت رسانی به تمامی روستاهای شهرستان های چهارگانه انجام و تا روزی که نماینده مردم هستم و انشاالله در چهارسال اینده نیز  با همین نگاه اقدام خواهم کرد.
وی این منطقه را دارای پتانسیل های طبیعی زیادی دز زمینه گردشگری و تفریحی بیان کرد و گفت اولویت ما نیز در همین زمینه می باشد.
سردار هاشمی پور تاکید کرد:با اجرای طرح های گردشگری، چشم انداز زیبا و تالاب کم نظیر برم الوان  سالانه پذیرای گردشگری از استان و سایر استان های کشور خواهد بود که به اشتغال پایدار به صورت مستقیم و غیر مستقیم کمک می کند.
وی گفت:زیر ساخت های مختلفی در این چهار سال در آب الوان تکمیل و یا در حال اجرا است.