پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اولین نطق انتخاباتی عدل هاشمی پور گرچه در برنامه از قبل اعلام شده دومین نطق او بوده، در شهر سوق در میان استقبال با شکوه هوادارانش همراه بوده است.

به گزارش ریواس جنوب، از مهمترین اتفاقات صورت گرفته در این نطق انتخاباتی در ادامه می آید:

*از همان ابتدا اراده مجریان این برنامه برای رعایت اخلاق انتخاباتی مشهود بود و بلافاصله با دادن شعاری حتی از سوی یک نفر علیه کاندیداهای رقیب با اصرار از آنها خواسته می شد که در شعار دادن نهایت دقت شود.

*هاشمی پور در میان شعار هاشمی” عامل وحدت خوش آمدید”  وارد جایگاه سخنرانی شده تا ضمن استقبال از او، شعار وحدت را مشخصه ی اصلی و مهم کاندیدای خود اعلام کنند.

*هاشمی پور در اقدامی جالب و در حالیکه موج های اولیه ی تشویق ها شروع شده بود، پیرمردی که از لحاظ بدنی ضعیف بود را در کنار خود روی صندلی اش نشاند و خودش ایستاد ادامه برنامه را دنبال کرد.

*گریه های چند ثانیه ای هاشمی پور که احتمالا یا برای ازدست دادن یار دیرینه ی خود سردار قاسمی بود و یا هم مشاهده ی ابراز محبت های هواداران خود بوده است از دیگر نکات جالب دقایق ابتدایی این برنامه بوده است.

*یاد کردن از میراحمد تقوی با قرائت بیانیه فرزند میراحمد تقوی در مورد انتخابات که در واقع حمایت از عدل هاشمی پور بوده است از دیگر نکات بود.

*در بیانیه ی دکتر تقوی، فرزند میراحمد تقوی موحد، مناسب برای دهه های ۶۰ و ۷۰ دانسته شده است و نه این دوران.

*پخش سرود محلی با محتوای اقدامات انجام گرفته ی هاشمی پور و قرائت اشعار لری که با تشویق های حضار همراه بود موضوع دیگر این نطق بوده است.

* هاشمی پور خود را عاشق شهر سوق دانست و معتقد بود اخلاق را از این شهر آموختم و بزرگانی مانند میراحمد تقوی و حسین پناهی از این شهر بلند شدند.

*سوق در حد خوابگاه ماند و در حد شأن این شهر کاری صورت نگرفت.

*مارون به غارت رفته را با چانه زنی های متعدد ۳۴۹میلیون متر مکعب حق گرفتم و مارون را احیا کردم.

* هاشمی کنایه ای هم به واژه ی عزت کهکیلویه زد و گفت من نمیدانم و گاهی فکر میکنم که اصلا شاید عزتی که از او صحبت می کنند نام یک زن باشد و رفته قهر.

* با تلاش شبانه روزی و با وجود طعنه های خاص دشمنان اقدامات نشدی مانند گازرسانی و آبرسانی را حل کردم.

*خوشحال ترین روز زندگی ام روزی بود که آترا در حوزه های انتخابیه ام جمع شد و خواهرانم از اره ها آزاد شدند.

* خدا جاییست که بتوانیم خدمتی به مردم کنیم، خدا جاییست که دست چند فقیر را بگیریم، خدا جاییست که بتوانیم جهیزیه ای به عروس و داماد بدهیم.

*سال آینده گازرسانی تمام حوزه ی انتخابیه ام را انجام میدهم.

*تجهیزات پزشکی را از صفر تا سر حد امکان بردم.

*زمانیکه برخی دنبال خونه رفتن برای رای بودند من دنبال رادیولوژی برای شهرستان لیکک بودم.

*جاده شهر و سوق که در حال تبدیل شدن به سوژه بی بی سی بود به مرحله خوبی رسید و در هفته های آینده مناقصه آن شروع و چهار خطه خواهد شد.

* جاده سوق و چنگلوا را با پیگیری حل کردم.

*اختصاص چمن مصنوعی به شهر سوق

* هاشمی کنایه ای به رقیب خود و گفت شما همان شخصی هستید که رفقای خود را ذبح سیاسی کردید.، نتوانستید وگرنه سر من را هم می بریدید.

* هاشمی یک شرط برای موحد هم گذاشت و تاکید کرد که  اگر راست می گویی بیا در محضر به من سند بدهید که در صورت قبول شدن می توانی پروژه های من را دنبال کنید  و اگر اینکار را کردید کاری می کنم که در این انتخابات بی رقیب باشید ولی بدان نمی‌توانید این کار را بکنید.

* از کارهای فردی فراری نیستم و کارهای زیادی کردم ولی من عاشق کار عمومی و عمرانی و پروژه های بزرگ هستم.

*هاشمی در این نطق از آقایان منطقیان، لاهوتی و بزرگواری به نیکی یاد کرد.