پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سید محمد موحد در سومین نطق انتخاباتی خود در جمع مردم سرفاریاب حضور پیدا کرد.

به گزارش ریواس جنوب، سید محمد موحد در سومین نطق انتخاباتی خود در جمع مردم سرفاریاب، با بیان اینکه در مقایسه امروز با ادوار گذشته، شاهد تحویل بی بدیل در سرفاریاب هستم، گفت: هزینه ها، تلاشهای و توطئه های زیادی برای فاصله انداختن بین سادات امامزاده علی با سادات رضا توفیق شد؛ اما می بینیم سادات امزاده علی وارد این عرصه شدند و توطئه ها را نقش بر آب شدند. وی عنوان کرد: سرفاریاب همیشه یکی از جایگاه های تصمیم گیری در حوزه کهگیلویه بودند و شاهد آثار عملی آن نیز هستیم. موحد با اشاره به اینکه مردم این منطقه در کنار ایل شجاع و سترگ نویی دست به دست هم دادند و حرکت بزرگی آغاز و همایش امروز را رقم زدند، تصریح کرد:توجه به مسائل پیش پا افتاده و قوم گرایی در تفکر ما جایگاهی ندارد ؛ چرا که شعاع فکر ما بلندای کوه نیر و دناست. وی گفت: هر چه فریاد زدند موحد برای سادات امامزاده علی کاری نمی‌ کند نتوانستند باعث تفرقه شوند؛ زیرا بیشتر دفاع ما از ایل نوعی، سادات و سرفاریاب بود. موحد افزود: فعالیت ما فقط در قالب حرف نبود با آوردن وزیر به منطقه عملا ثابت کردیم در خدمت به این منطقه آماده هستم و وزیر را مجبور کردیم در قبال خواسته مردم تسلیم شود.

 وی گاز رسانی، جاده، بخشداری را بخشی از پروژه ها انجام شده در زمان نمایندگی خود برشمرد وبیان کرد: اکنون راه اندازی معدن از پروژه هایی است که می تواند در توسعه و اشتغالزایی منطقه نقش بسزایی داشته باشد که به جد در دستور کار قرار دارد و باید عملی شود.
  موحد گردشگری را از پروژه هایی دانست که می تواند در آبادانی منطقه حائز اهمیت باشد و افزود: حوزه سرفاریاب می تواند به قطب گردشگری در این منطقه تبدیل شود و ما این مسیر را با قاطعیت تمام پیگیری خواهیم کرد.