پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: خیلی‌ها ناجوانمردانه من را تخریب می‌کنند و انگ‌های ناروا می‌چسبانند اما این‌ها بدانند که مردم با حمایت از فرزند کوچک خود در دوم اسفند، پایان رسمی خط‌کشی‌های علیا و سفلی را اعلام می‌کنند؛  روشنفکر همچنین از هوادارانش خواست تا در مراسمات استقبال از او اقدام به تیراندازی نکنند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج،  مهدی روشنفکر در جمع مردم لوداب با بیان اینکه این بخش امروز تشنه آبادی و خسته از وعده‌های بر زمین مانده است، اظهار داشت: عده‌ای سال‌ها با خط کشی‌های منطقه‌ای علیا و سفلی و طایفه گرایی به منافع خود رسیده‌اند و امروز که صندلی، نام و نان‌شان در خطر افتاد به بدترین شکل ممکن روی به تخریب آوردند که البته مردم هوشیار هستند و تمام این نقشه آنان نقش بر آب می‌شود.

روشنفکر با تاکید بر اینکه عده‌ای بدون داشتن مهارت و دانش شغلی سال‌ها به عنوان مدیر در دستگاه‌های اجرایی جایگاه‌های مهم را غصب کردند، ادامه داد: مردم بساط بی عدالتی، تبعیض و فساد را بر می‌چینند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه خاطرنشان کرد: عده‌ای خود را انقلابی میدانند و مردمی که به دلیل عملکرد آنان در ۴۰ سال اخیر آنان را قبول ندارند، لابد ضد انقلاب یا غیر انقلابی می‌دانند.

روشنفکر خاطرنشان کرد: این دایره تنگ چه نسبتی با مشی رهبر فرزانه انقلاب دارد؟دفع حداکثری هنر نیست.هنر جذب حداکثری است، اگر این سیکل بیمارگونه را ادامه دهید سبد رای‌تان چنان کاهش می‌یابد که نقل محافل خنده جوانان می‌شود.

وی خواستار رعایت اخلاق مداری و قانون مداری توسط هوادارنش شد و افزود: انتظار دارم در مراسم‌های استقبال از هرگونه تیراندازی خوداری کنید و به قانون تمکین کنید.

 

کچ
انتهای پیام/