پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد امروز به اتفاق همکارانش به منطقه نجف‌آباد رفت تا مشکل دو ساله خط لوله انتقال آب این منطقه را حل کند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه معاون فنی و مهندسی شرکت و مدیر امور آبفای یاسوج از شبکه توزیع منطقه نجف آباد یاسوج بازدید کردند.

فیض‌الله پاسره

فیض اله پاسره در این بازدید با اشاره به اینکه تعدد شکستگی ها و فرسودگی شبکه توزیع از چالش های اصلی پیش روی آبفای استان به خصوص در شهرهای کوهستانی است، اظهار کرد: به دنبال بازدیدهای میدانی از شبکه و تاسیسات آب شهر یاسوج، امروز بازدید از محلات نجف آباد یاسوج در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان افزود: خیابان غزالی ۳نجف آباد از جمله خیابان هایی است که بیش از دو سال است که خط اصلی آن دچار فرسودگی و شکستگی های متعدد شده و در این بازدید اقدامات لازم برای عملیاتی کردن اصلاح و مرمت خط ۴۵۰متری این خیابان اتخاذ شد و از عصر امروز عملیات اصلاح توسط آبفای یاسوج صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه اعتباری بیش از ۶میلیارد ریال هزینه در بر دارد، عنوان کرد:تلاش خواهد شد با بسیج امکانات و ماشین آلات آبفای یاسوج این پروژه طی دو تا سه روز اجرا و نهایی شود.

وی با بیان اینکه کار آب و فاضلاب تعطیل بردار نیست و در هر شرایطی باید خدمات رسانی مطلوب به شهروندان سرلوحه کارکنان آبفای استان است تصریح کرد: در بحران کرونا و نیاز مبرم شهروندان به آب شرب نیز این موضوع حساسیت بیشتری به خود گرفته است.

انتهای پیام/ د