پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار کهگیلویه از منع ورود مسافر به شهرستان کهگیلویه به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب، علیرضا اتابک گفت: شبانه روز در تلاش هستیم تا به بهترین شکل ممکن در مقابل بیماری کرونا تمهیدات لازم را اتخاذ کنیم.
وی گفت: با تلاش شورای سلامت و نیز همکاری نیروی انتظامی تمامی صنوف در شهر دهدشت و نیز بخش ها تعطیل شد.
فرماندار کهگیلویه با تشکر از همکاری صنوف گفت: بجز قصابی ها، میوه فروشی ها و نانوایی ها بقیه صنوف تعطیل است و سوپرمارکت ها به اختیار اداره صمت به شکل نوبتی فعالیت می کنند.
اتابک بیان کرد: تعطیلی کلیه تالارهای عروسی، دفاتر پیشخوان، پلیس بعلاوه ۱۰، دفاتر ثبت ازدواج و طلاق قطعی شد و کلیه اماکن زیارتی و سیاحتی و اقامتی شهرستان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است.

فرماندار کهگیلویه افزود: ورود مسافر به شهرستان کهگیلویه نیز ممنوع شد و از طریق کد ملی از سمت فیلگاه ورود مسافران کنترل می شود.
اتابک افزود: هر کد ملی که اهل این شهرستان نباشد از ورود او جلوگیری خواهیم کرد و حتی برای کسانی که قصد خروج از شهرستان داشته باشند نیز محدودیت اعمال شد چرا که اگر از این شهر به دیگر شهرها مسافرت کنند دقیقا همان کاری است که ما انتظار داریم مسافران دیگر با ما نکنند.

این مسئول تصریح کرد: در تمام بخش ها نیز کار غربال گری انجام می شود و دهیاران نیز تمام قد پای کار هستند و روستاها را کنترل می کنند.
اتابک افزود: همکاران از صبح تا شب با دقت ویژه ای ورودی ها را کنترل می کنند.
اتابک ادامه داد:  بیش از ۵۰ گروه ایست و بازرسی کار غربال گری و کنترل مسافران را به عهده دارند و تا امروز بیش از  ورود بیش از ۱۳۰۰ خودرو ممانعت بعمل آمد و آنها بر گشت داده شدند.
فرماندار شهرستان گهگیلویه در پایان از مردم خواست که به همکاری خود تا پایان بیماری کرونا ادامه دهند.