پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه گفت: همکاری و تعامل مجموعه فرمانداری شهرستان کهگیلویه با حوزه سلامت این شهرستان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ستودنی است.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ دکتر محمد طاهر طیب زادگان با اشاره به همکاری خوب فرمانداری شهرستان کهگیلویه با حوزه سلامت این شهرستان تصریح کرد: از بدو شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، مجموعه فرمانداری شهرستان کهگیلویه و در راس آن شخص فرماندار تعامل خوب و موثری با شبکه بهداشت ودرمان داشته است.
طیب زادگان در ادامه ضمن قدردانی از زحمات مهندس علیرضا اتابک به خاطر انجام اقدامات شایسته برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان کهگیلویه گفت: اقدامات فرمانداری این شهرستان در تمامی ابعاد مدیریتی، نظارتی، عملیاتی و امنیتی در راستای پیشگیری، آموزش و اطلاع رسانی بیماری ناشی از کرونا ویروس یاری دهنده مجموعه بهداشت ودرمان شهرستان بوده است.

وی با بیان اینکه همچنین رایزنی های خوبی از سوی فرماندار شهرستان در زمینه تامین اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده با شرکت های تولیدی صورت گرفته تاکید کرد: ایجاد هماهنگی بین ادارات و نهادهای دولتی و نظامی و بویژه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و بخش خصوصی و تشکل های مردمی در زمینه ضدعفونی کردن شهرها و روستا ها شهرستان از دیگر اقدامات موثر مهندس اتابک در جهت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس می باشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در ادامه به برگزاری چهار جلسه اضطراری شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با محوریت “کرونا ویروس” و به ریاست فرماندار شهرستان اشاره کرد و گفت: جدیت و پشتکار مهندس اتابک در تصویب و اجرایی نمودن مصوبات مرتبط با پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح شهرستان راهگشای بخش بهداشت و درمان در این زمینه بوده است.

طیب زادگان در همین راستا افزود: شیوع بیماری کرونا ویروس به عنوان یک معضل جهانی خواه ناخواه تمامی مناطق در سراسر دنیا را درگیر خواهد کرد همانگونه که تا کنون نیز چنین بوده است لذا لازم است همه ادارات و نهادها، اصحاب رسانه و عموم مردم برای به حداقل رساندن آسیب های ناشی از این بیماری تلاش نموده و به جای اتهام زنی به دیگران رسالت خود را در این زمینه عملی نمایند.
وی در پایان اظهار داشت : از همکاری روسای تمامی ادارات و نهادهای دولتی، مراجع قضایی و انتظامی، متولیان بخشهای خصوصی، تشکل های مردمی و بسیجی شهرستان که این روزها به صورت میدانی و عملیاتی در حال ارائه خدمت می باشند، به عنوان یک شهروند تقدیر و تشکر می نمایم.