پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رضا ارغا، مدیر آب و فاضلاب شهر قلعه‌رئیسی با دفاع از عملکرد خود و همکارانش در این اداره خدماتی، به صحبت‌های امام جمعه واکنش نشان داد و گفت که مشکل چند روزه آب ساکنان این منطقه ریشه در نوسانات برق و عدم نصب تانکر ذخیره آب از سوی مردم است نه آنچه آقای صلواتی گفتند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد رییس اداره آبفای قلعه رییسی با اشاره به اظهارات امام جمعه این شهر در رابطه با قطعی آب شهر عنوان کرد: قطعی آب به دلایل مختلف اجتناب ناپذیر است ولی در چند روز اخیر افت ولتاژ برق باعث بروز نوسان در شبکه توزیع آب قلعه رییسی شد.آب

رضا ارغا افزود: تأسیسات آب قلعه رئیسی هیچگونه ایراد و مشکل فنی ندارد و همه تابلوهای برق و پمپاژهای آب سالم هستند.

وی گفت: دلیل قطعی چند باره آب در در شهر قلعه رئیسی طی هفته اخیر، نارسایی و ولتاژ پایین شبکه های برق بود.

ارغا افزود: همکاران شرکت برق همکاری خوبی با آبفای شهری دارند ولی بروز نوسان و بروز مشکل در تاسیسات آبرسانی همواره وجود دارد.

وی در رابطه با به کار عنوان مدیر پروازی توسط امام جمعه قلعه رییسی نیز گفت: بنده فرزند قلعه رئیسی و ساکن همین منطقه هستم.

ارغا در خصوص نبود نیروی برقکار در آب و فاضلاب قلعه رئیسی هم اینطور گفت: در وهله اول همانطور که گفتم مشکلی در تأسیسات برقی آب وجود ندارد و ایراد از ولتاژ پایین برق است پس ایراد کار جای دیگری است در ثانی برقکار معین در اختیار ما هست که در کوتاه ترین زمان و‌ هروقت از شبانه روز نیاز باشد به او دسترسی داریم.

رییس اداره آبفای قلعه رئیسی بیان کرد: مردم باید تانکر ذخیره آب نصب کنند تا مواقعی که ناخواسته و یا به هر دلیل چند ساعتی ایرادی در آبرسانی ایجاد می‌شود، دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/د