پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار کهگیلویه گفت : با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع بیماری کرونا اقدامات ممانعتی حضور و تجمع افراد انسانی در روز های ۱۲،۱۳،۱۴فروردین تشدید می شود.

به گزارش ریواس جنوب،علیرضا اتابک با بیان اینکه مردم به خوبی تاکنون همراهی های لازم را داشته اند تصریح کرد:انتظار می رود شهروندان مانند روزهای گذشته شکیبایی پیشه کنند و ماندن در خانه و انجام توصیه های بهداشتی را به حضور در طبیعت ترجیح دهند .

وی افزود :تاکنون اقدامات مستمر و منظمی در جهت حفظ سلامت مردم و جلوگیری از گسترش بیماری در شهرستان صورت گرفته که این رویداد تا از بین رفتن کامل این ویروس ادامه می یابد .

رئیس ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان کهگیلویه گفت:تمامی ورودی و خروجی های شهرستان در روز ۱۳ فروردین بسته است و سفرهای بین شهری در استان نیز با محدودیت انجام می شود .

وی با تقدیر از همکاری دستگاهها.ارگانها .نهادها و گروههای مردمی در مبارزه با کرونا ویروس گفت :قدردان همه تیم ها ی و کادر های حمایتگر در رهایی از این مشکل هستم.
به گزارش ریواس جنوب،براین اساس ورود به تمامی اماکن و محیط تفریحی ،تفرج گاه ها، بوستان ها .مراتع و جنگل در شهرستان ممنوع می باشد.