پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اگر ویروس کرونا، عمده فعالیت‌ها و خدمات را تعطیل کرده است اما در حوزه سلامت آن هم بخش خصوصی، هستند افرادی که برای لحظه‌ای خدمات خود را روی مردم قطع نکردند.درمانگاه شبانه روزی پاسارگاد یاسوج

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، دکتر هاشمی و همکارانش در درمانگاه پاسارگاد این بار نیز آزمون بزرگی را پشت سر گذاشتند و علی‌رغم مدت اندکی که شروع به فعالیت کرده است، توانسته به خوبی جای خود را در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد باز کند.

واقع شدن این درمانگاه در یک مکان بدون ترافیک، خدمات به روز و دقیق پرسنل و پزشکان مجرب و صاحب نام، شیک بودن و رعایت همه الزامات بهداشتی، خدمات شبانه‌روزی، راه‌اندازی داروخانه و استقرار دندانپزشک و پزشکان تخصصی جون زنان و زایمان از جمله عوامل استقبال مردم از این درمانگاه بوده است.

در ایام جنگ با بیماری کرونا نیز درمانگاه شبانه‌روزی پاسارگاد در کنار دیگر مدافعان سلامت پوشش قابل قبولی را ارائه کرد تا مردم در روزهای تعطیلی کمبودی را در زمینه درمان و مراجعه به پزشک احساس نکنند.

رعایت پرونکل‌های بهداشتی و صدعفونی کردن مداوم این درمانگاه خصوصی موجب شده تا شهروندان با اعتماد و ارامش بیشتری به پزشک مراجعه کنند.

آدرس دقیق این درمانگاه، یاسوج، ترمینال قدیم، خیابان ساحلی، بعد از آب و فاضلاب- جنب اداره‌کل گمرک و تلفن‌های آن ۰۷۴-۳۳۲۴۵۰۵۴ و ۰۹۹۰۱۷۰۵۶۴۶ است

انتهای پیام/ د