پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در پروژه‌ای که فیض‌الله پاسره، شخصا پیگیر و ناظر آن بود، در باران و کرونا در یک کار جهادی، پروژه اصلاح شبکه آبرسانی منطقه غزالی نجف‌آباد را در کمتر از سه هفته، تکمیل و وارد مدار کردند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد حسین کرمی در گفت و گو با خبرنگاران از تکمیل پروژه اصلاح شبکه خیابان غزالی ۳خبر داد.
مدیر امور آب و فاضلاب یاسوج افزود: با توجه به فرسودگی خط اصلی این خیابان و تعدد شکستگی ها و هدررفت آب، اصلاح خط و شبکه توزیع این خیابان در دستور کار قرار گرفت.
وی عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از روزهای آغازین سال جدید شروع و عصر امروز پایان یافت و عملا یکی از چالش ها و دغدغه های اصلی آبفای یاسوج و اهالی خیابان غزالی ۳ برطرف شد.
کرمی یادآور شد: روند اجرایی این پروژه که مشکلات و سختی های خاص خود را داشت با وجود بارش باران و نامساعد بودن شرایط جوی در کمترین زمان ممکن به پایان رسید و آبفای یاسوج با سربلندی از این آزمون سخت و طاقت فرسا بیرون آمد.
وی با بیان اینکه مدیرعامل شرکت به صورت ویژه بر روند اجرای این پروژه مهم نظارت و پیگیری های لازم را داشتند تصریح کرد: ساکنین خیابان غزالی ۳نیز همکاری خوبی داشتند.
مدیر امور آب و فاضلاب یاسوج بیان کرد: این پروژه به طول بیش از ۴۵۰ متر به طور کامل توسط تیم اتفاقات و دفتر فنی آبفای یاسوج اجرا و تکمیل شد.
وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه را بیش از ۸۵۰میلیون تومان عنوان کرد و گفت: اجرای این پروژه با این سرعت و دقت و اجرای دقیقه انشعابات مشترکین نشان از توانایی بالای تیم فنی و اتفاقات آبفای یاسوج دارد.
کرمی خاطرنشان کرد: از عصر دیروز انشعاب جدید وارد مدار بهره برداری شد و ظهر امروز آخرین مرحله از نصب انشعاب مشترکین اجرا شد.
وی با قدردانی از تمامی کسانی که در اجرای این پروژه مهم همکاری داشتند و همراهی لازم را به عمل آوردند، تاکید کرد: پرسنل آبفای یاسوج با تمام توان تلاش خود را برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان به کار می برند.

انتهای پیام/ د