پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمات تعمیرات و نگه‌داری شبکه توزیع آب شهر یاسوج به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد امروز نشست برون سپاری تعمیرات و نگهداری شبکه توزیع آب شهر یاسوج به ریاست مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران ستادی شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.
پاسره، در این نشست با اشاره به اینکه باید به سمت برون سپاری و چابک سازی شرکت حرکت کنیم، اظهار کرد: فعالیت های قابل واگذاری از جمله تعمیر و نگهداری تاسیسات و شبکه می بایست به بخش خصوصی واگذار شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این میان و با پای کارآوردن بخش خصوصی در مرکز استان به جهت شرایط خاص توپوگرافی شهر یاسوج و برای جلوگیری از هدر رفت آب بسیار اهمیت دارد.

پاسره، برنامه ریزی برای برون سپاری فعالیت های تعمیر و نگهداری شهرهای استان به خصوص در شهر یاسوج را نیازمند اطلاعات مستند و دقیق دانست و گفت سرعت رفع شکستگی ها باید به حداقل برسد و برای انجام این کار بهترین راهکار برون سپاری تعمیرات و نگهداری شبکه های آب است.

وی تسریع در خدمات رسانی به شهروندان را از مزایای این کار دانست و گفت: برون سپاری تعمیرات و نگهداری شبکه های آب، زمینه کوچک سازی شرکت و موجبات چابک سازی و ارتقاء بهره وری و نهایتا رضایت مندی مشترکین که بزرگترین سرمایه شرکت می باشد را در پی دارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد  تصریح کرد: برای تحقق این مهم و کاهش زمان رفع حوادث باید برنامه ریزی مدون انجام گیرد و تمامی واحدهای فنی، تخصصی و عملیاتی آبفا بیش از پیش نقش آفرینی اثرگذار داشته و به نوبه خود انجام وظیفه نمایند.

انتهای پیام/ د