پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی های شبکه بهداشت و بیمارستان امام خمینی(ره) تجلیل بعمل آمد.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی،مسئولین شبکه بهداشت و بیمارستان از روابط عمومی های مجموعه، با اهدا لوح و گل تجلیل کردند.

دکتر محمد طاهر طیب زادگان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت : اولین روز از هفته ارتباطات با نام روابط عمومی و سلامت نامگذاری شده است که در اولین گام از خدمات مسوولان روابط عمومی در شبکه بهداشت وبیمارستان‌ امام خمینی(ره) دهدشت که در دوران شیوع کرونا تلاش‌ها و خدمات ارزنده‌ای داشته و به عنوان یکی از مدافعان عرصه سلامت مطرح هستند، قدردانی شد.
وی در ادامه افزود : نگاه پویا و اثربخش به روابط عمومی و فعالیت‌های آنها و رشد و بالندگی روابط عمومی‌ها به عنوان قلب تپنده مورد انتظار است.

دکتر محمد طاها خادمی سرپرست بیمارستان در خصوص اهمیت کار روابط عمومی گفت : روابط عمومی‎ باید با شفافیت و صداقت نسبت به انتقال اخبار و گزارش‎ها از عملکرد دستگاه ‎ اجرایی برای اقناع و تنویر افکار عمومی اقدام کند کارکرد مناسب روابط عمومی، اسباب تکریم ارباب رجوع و افزایش میزان رضایت‎مندی مردم از خدمات دستگاه ‎های اجرایی می‎شود.

۲۷اردیبهشت ماه تا دوم خرداد ماه به عنوان هفته ارتباطات و روابط عمومی در کشور نامگذاری شده است