پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مصاحبه تلویزیونی نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با عنوان تشریح عملکرد چهارساله از شبکه استانی دنا پخش شد.

به گزارش ریواس جنوب، عدل هاشمی پور در این برنامه از اقداماتی که انجام داد گفته است اما آنچه مهمتر از گزارش عملکرد او بوده است، درس اخلاقی بود که به همه سیاسیون داده است.
نماینده کهگیلویه بزرگ در این برنامه تنها عامل موفقیت کهگیلویه بزرگ و عدم نیاز به استان های همجوار را اتحاد برای خوداشتغالی بیشتر در شهرستان دانست و از همه جریانات سیاسی خواست تا به منتخب مردم برای تکمیل پروژه های فعلی کمک کنند تا در واقع با این توصیه، حسن نیت خود را برای موفقیت شهرستان نشان دهد.
هاشمی پور برخلاف آنچه که عرف شده است نه تنها از اول شخص مفرد استفاده نمی‌کرد بلکه در تمام کارهای انجام گرفته از دوم شخص و سوم شخص استفاده میکرد و همه کارها را محصول تلاش همه مسوولان دانست.
او در حالیکه خیلی ها تصور میکردند در آخرین فرصت بیان عملکرد خود از برخی کارشکنی ها و بخصوص حمله به رقیب انتخاباتی خود استفاده بکند اما در رفتاری قابل پسند همه جناح ها و بخصوص هواداران خود را به کمک به منتخب مردم و پرهیز از اختلافات دعوت کرد و تاکید کرد که منتخب مردم ۴ سال فرصت دارد تا این پروژه ها را ادامه دهد و همه باید به او کمک کنند.
وی بار دیگر پیروزی موحد در انتخابات را به او و هوادارانش تبریک گفت و وی را فردی با سابقه درخشان خواند.
هاشمی پور در پایان از همه مردم به خاطر برخی از اتفاقات ناخواسته عذرخواهی کرد و تاکید کرد: از مردمی که نتوانستم همه تلفن های آنها را جواب دهم پوزش میخواهم ولی آنها باید بدانند که ۹۰ درصد انرژی من روی کارهای زیربنایی بود و من مجبور بودم با چانه زنی و رایزنی وقتم را صرف چنین موضوعاتی کنم و برای کارهای شخصی کمتر وقت داشتم و به این ترتیب شرمنده آنها می شدم.
وی در پایان از همه مردم حلالیت طلبید و گفت اگر جایی قرار بود جوانی از شما سر کار میرفت اما به هر دلیلی میسر نشد پوزش و حلالیت می خواهم و انشالله قول می دهم همانند زمان قبل از نمایندگی در هر نقطه و مکانی باشم همچنان اگر کاری از عهده ام بر آمد برای جوانان و مردم این دیار کوتاهی نکنم .