پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده کهگیلویه بزرگ در آخرین اظهار نظر خود در قامت نمایندگی مردم بار دیگر از اخلاق سیاسی سخن راند و از نماینده ولی فقیه خواست به حلقه گمشده بین سیاسیون ورود کند.

به گزارش  ریواس جنوب، عدل هاشمی پور در شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار، نمایندگان، فرمانداران و مدیران برگزار شد سخنانی به زبان آورد که جای تامل دارد.
وی با تاکید و قاطعیت گفته بود که به هیچ یک از مدیران و وزرا و استانداران برای معرفی یک گزینه جهت تصدی پست در این چهار سال زنگ نزدم و سفارش نکردم .
این صحبت در حالیکه در حضور تمام مدیران، فرمانداران و استاندار بوده است و با تاکید گفته بود که اگر سفارشی داشته ام اعلام کنید، مؤید ادعای خود بود که شاید با این ادعا ضمن تحسین او و در روزگاری که همه نمایندگان هم و غم خود را انتصاب ها میدانند، شاید بتوان از وی بعنوان یکی از نادرترین چهره های سیاسی کشور نام برد.

هاشمی پور خود را چهره ی اجرایی و عاشق کارهای عمرانی دانست و گفته که اگر در انتخابات شکست خوردم به دلیل این بوده که موافق فرهنگ موجود حرکت نکردم و تمرکزم را روی کارهای عمرانی گذاشتم نه سیاسی.
وی این را هم گفته بود که بر عکس اینکه به کسی برای انتصابات زنگ نزدم اما برای به کار گرفتن جوانی از این دیار ساعت ها تلاش کردم.

هاشمی پور در سخن متفاوت دیگری گفته‌ بود که از مدیران حلالیت نمی طلبم چون مزاحمتی برای آنها ایجاد نکردم و اگر کمک کار آنها نبودم خللی هم در کارشان ایجاد نکردم.
اما هاشمی پور در مصاحبه تلویزیونی خود از مردم به واسطه ی کم کاری ها و کاهلی ها عذرخواهی و حلالیت طلبیده بود.

هاشمی پور در گفته ای تحسین بر انگیز دیگری و در اعترافی صادقانه، با وجود تمام جو سازی های رسانه ای اما گفته بود که نگاه گرمسیری-سردسیری نداشتم و برای پیشرفت شهرم هر جا نیاز بود از دو نماینده دیگر و بخصوص تاجگردون کمک می خواستم.