پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نعمت تلفن و اینترنت یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای جوامع بشری است.

به گزارش ریواس جنوب، مشکلات، اختلالات و گلایه های مخابراتی در کهگیلویه و بویراحمد موضوعی نیست که بخواهیم برای اولین بار از این رسانه اطلاع رسانی کنیم و قطعا آخرین آن هم نخواهد بود.
در نقطه نقطه ی این استان همچنان اختلالات تلفنی و اینترنتی وجود دارد.
در بخش چاروسا اما داستان کمی بغرنج تر است و خیلی از مردم اینترنت را پیشکش کردند و در آرزوی آنتن برای برقراری تماس تلفنی هستند.
روستای «پاره بنگشتان» و البته (روستای بغل دست آن یعنی چاه گرگی و سراسیاب) یکی از روستاهایی است که با جود چشم انداز خاصی که دارد همچنان محروم از خدمات پایدار مخابرات است.
این روستا که در بالا دست جاده اصلی قرار دارد گذر رودخانه فصلی از کنار آن به آن جلوه ی خاصی می دهد.
روستایی تقریبا حالت پلکانی و مردمانی صمیمی و مهماننواز.

خبرنگار ریواس جنوبhttp://rivasjonoob.ir که برای پوشش موضوعی به مسجد این روستا رفته بود برای برقراری تماس با علامت ضربدر بر روی سیم کارت خود به معنای نبود آنتن جهت برقراری تماس مواجه شد که با توجه به نزدیکی این روستا به جاده اصلی کمی عجیب به نظر می رسید.
از اهالی پرسیده شد و همه آنها از این وضعیت گله کردند و گفتند نه تنها اینترنت نداریم بلکه برای برقراری تماس نیز مجبوریم به پشت بام ها برویم.
مخابرات کما فی سابق پاسخگوی نیازهای مردم نیست یا بعبارتی بهتر توان حل مشکلات این چنینی را با توجه به حجم بالای اختلالات در  روستاها را ندارد.
با توجه به نیاز این روزهای دانش آموزان به شبکه اینترنت، ضرورت دارد که مخابرات بیش از پیش وظیفه شناس باشد و گرچه چنین اقداماتی هزینه بر است اما برای یکبار ولی برای همیشه مشکلات روستاهای مختلف در استان کهگیلویه و بویراحمد را پایان دهد چرا که واقعا چنین وضعیت بد پوشش دهی آنتن موبایل و شبکه اینترنت در هیچ جای کشور در عصر ارتباطات مشاهده نمی شود.