پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اعتبار نامه غلام رضا تاجگردون صبح امروز از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تایید شد.

به گزارش ریواس جنوب، حواشی ها و کارشکنی ها علیه تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تمامی ندارد و مغرضان شلیک های خود را از تمام فرصت ها استفاده کردند و به سوی او انداختند اما تاییدیه امروز مهر دیگری بر پاکی و اقتدار او بوده است.

اعتبارنامه تاجگردون مورد تایید قرار گرفت تا تمام امید رقیبان برای به دست آوردن فرصتی برای نام خود بر باد رود.

تاجگردون نیز باید بداند که بزرگ شدن و محبوب شدن تاوان دارد و باید خود را برای چنین شرایطی آماده کند.

تاجگردون در این سال ها نشان داد از یک نیروی استانی فراتر رفته و در سطح نیروهای درجه یک کشوری مطرح شده است؛ بنابراین رقیبان او این شرایط را بر نمی تابند و روزانه علیه او ترفند می بندند، ترفندهایی که البته تا امروز جواب نداد و تاجگردون یکی پس از دیگری میدان ها را فتح می کند.

مخالفان در چندین نوبت آنهم در نهادهای مختلف و نزد افراد متعدد برای او پرونده سازی کردند و خواستار بررسی موشکافانه ی پرونده او شدند اما در همه موارد رای بر تبرئه او دادند تا مشخص شود که هیچ چیز مبهمی در پرونده او نیست و اگر بود بالاخره یکی از این افراد کوتاه نمی آمد و او را محکوم می کرد.

مخالفان وقتی چیزی در چنته نمی بینند نفوذ او در کشور و نیز به کارگیری نیروهای منتسب به او را بهانه ای برای تخریب می دانند درحالیکه همه می دانند چنین مساله ای برای یک نماینده امتیاز است و هر نماینده ای در بیان عملکرد خود از تعداد افراد به کار گرفته و نیز اعتبارات اختصاص یافته به حوزه انتخابیه ی خود با افتخار می گوید.

خلاصه، آخرین تیر رقیبان برای حذف این چهره تاثیر گذار استانی نیز به نشانه نرفت و تاجگردون در میان خوشحالی هواداران و ناراحتی دو چندان رقبا بار دیگر به حوزه انتخابیه خود و استان کهگیلویه و بویراحمد برگشت و  امیدی دوباره برای جان گرفتن پروژه ها داد..