پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تونل کوه پاد در مسیر دهدشت به چاروسا و دیشموک در کنار شیرینی هایی که برای مردم داشت، تلخی هایی نیز به همراه آورد.

به گزارش ریواس جنوب، چند روز قبل دکتر حسین پسنده، تسهیلگر طرح های بنیاد برکت، طی تصادفی که در این تونل رخ داد همسر خود را از دست داد.
وی در گفتگو با ریواس جنوب از مسوولان راهداری و دیگر متولیان انتقاد کرد.
وی گفت: مردم بخش چاروسا و دیشموک چندین سال بود که در پیچ های حادثه خیز قلعه گل شاهد از دست دادن عزیزان و بستگان خود بودند و بعد از مدتها دل خوش به این شدند که تونلی باز شد و میتوانند به راحتی رفت آمد کنند بدون حادثه ای داشته باشند ولی متاسفانه بهتر که نشد !بدتر و حادثه خیز تر هم شد!
وی گفت: در هفته گذشته ماشین ما با میکسر که در حال بتون ریختن در تونل بود برخورد و خانواده ای داغ دار شد! دختر بچه ای بی مادر شد! چه کسی یا مسئولی باید جواب گوی این دختر بچه و خانواده داغدار ما باشد.

وی تاکید کرد: راهداری میتوانست با انتخاب مسیر جایگزین از تردد در این تونل جلوگیری کند اما ابن کار را نکرد و این حادثه به وجود آمد.

پسنده افزود: به علت عدم روشنایی و دید کافی در تونل وبا بی توجهی پیمانکار که بدون هیچ گونه علائم هشدار دهنده و یا اینکه در ورودی و خروجی تونل باید کارگر می گذاشتند اما نگذاشتند این حادثه به وجود آمد.
وی افزود: باید حداقل کارگر هشدار دهنده می گذاشتند تا راننده ها متوجه بشوند که در تونل در حال کار هستند و موجب شود تا با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
این فرد داغدار افزود: امیدواریم که مسئولان ذیربط پیگیری لازم را انجام بدهند ،که بار دیگر شاهد این حادثه های تلخ و دلخراش و از بین رفتن خون مظلومی نباشیم.