پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد گفت: چاه جدید شهر دیشموک به رغم معارضات و مشکلات پیش رو احداث شد که با وارد مدار شدن این چاه مشکلات کمی و کیفی آب شرب شهر دیشموک نیز برطرف خواهد شد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز نشست مشترک اعضای شورای شهر و شهردار دیشموک با مدیرعامل و معاونین شرکت آبفای استان به منظور بررسی مشکلات آب شرب این شهر به میزبانی آبفای استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست شهردار و اعضای شواری شهر دیشموک به مشکلات آب شرب این شهر از جمله کمبود آب، افت فشار موجود در برخی از نقاط این شهر پرداختند.اب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد
در ادامه نیز فیض اله پاسره مدیرعامل شرکت آبفای استان با اشاره به اینکه برطرف شدن مشکلات آب شرب در شهر دیشموک و سایر شهرها نیز نیازمند تامین اعتبار است اظهار کرد: به رغم این کمبود اعتبارات در شهر دیشموک پروژه های خوبی هم در زمینه اصلاح شبکه و هم حفرچاه اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلیویه و بویراحمد افزود: یکی از پروژه های مهم که برای ارتقای کمی و کیفی آب شهر دیشموک انجام گرفت احداث چاه جدید آب شرب است.

وی عنوان کرد: چاه جدید شهر دیشموک به رغم معارضات و مشکلات پیش رو احداث شد که با وارد مدار شدن این چاه مشکلات کمی و کیفی آب شرب شهر دیشموک نیز برطرف خواهد شد.

وی خواستار همکاری دستگاه های مسئول برای احداث شبکه برق و تجهیز این چاه شد و گفت: تلاش می شود که این چاه تا مدتی دیگر وارد مدار بهره برداری شود.

پاسره همچنین خواستار همکاری شهرداری دیشموک برای اجرای پروژه های اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب این شهر شد و گفت: باید فضای عمومی برای اجرای پروژه های دستگاه های خدمات رسان مهیا شودتا مردم بیش از پیش از خدمات بهره مند شوند.

انتهای پیام/د