پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با وجود اینکه پنجشنبه ،۶شهریور با پیشنهاد ستاد مقابله با کرونای استان برای ادارات کهگیلویه تعطیل گردید اما برای فرماندار و نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین این شهرستان روز کاری متفاوتی بود که با حضور در آیین کلنگ زنی احداث خوابگاه شبانه روزی دخترانه در دیشموک آغاز و با بازدید از پروزه پاتاوه -دهدشت در شرایط هوای داغ و جاده ناهموار پایان یافت .

به گزارش ریواس جنوب،آنها ضمن بازدید میدانی از پروزه در ایستگاههای مختلف روند میزان فعالیت و اجرای پروزه را مورد پیگیری قرار دادند .

علیرضااتابک، فرماندار کهگیلویه  با تاکید بر نظارت بر پروزه های عمرانی عنوان کرد :در راستای تکمیل طرح بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار از محل پرداختهای سازمان برنامه و بودجه و حمایت دفتر مقام معظم رهبری به پروزه تزریق خواهد شد .

وی گفت در صورت همکاری قرارگاه این پروزه تا پایان سال به بهره برداری اولیه خواهد رسید .

 

حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه توسعه راه اصلی ترین فاکتور زیر بنایی در نیل به توسعه در کهگیلویه می باشد تصریح کرد:در طول مدتی که این مسئولیت را بر عهده گرفته ام هماهنگی هایی را در تامبن اعتبار تا مطالبات پیمانکار جهت تسریع فعالیت پروزه انجام داده ام .

 

وی با تاکید بر اینکه حوائج مردم بر ما مسئولین نعمت است گفت:شرط موفقیت در خدمتگزاری رهایی از بازی ها و گرایش های سیاسی است .