پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

موحد، نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: در میدان خدمت کسی موفق است که فارغ از گرایش سیاسی کار کند.

پس برای اینکه همیشه موفق باشید اصلا وارد میدان خدمت نشید چون اینجا بدون سیاسی‌کاری امکان نداره!

 

امام جمعه دهدشت گفت: با وجود روشن بودن وضع کرونا چرا آموزش و پرورش استان هنوز نسبت به بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری نکرده است.

 

شما بیشتر نگران فعالیت کرونایی هیئت‌های مذهبی باشید بهتره!

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده ۲۰ واحد تولیدی تعطیل به چرخه تولید باز می‌گردد.

اگر این آمار واقعی باشه با این سرعتی که آقای معاون پیش میره با کمبود شدید فضای فیزیکی مواجه میشیم و باید از استان‌های همجوار کمک بگیریم.

 

مهدی روشنفکر در نشست با مدیران دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور پناه معاون وزیر اظهار داشت: بسیاری از آموزشگاه‌های آزاد و فنی و حرفه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد بنا به دلایلی از جمله نبود رشته‌های مورد نیاز، عدم استقبال یا بالا بودن هزینه‌ها برای فراگیران تعطیل شده‌اند که باید به‌فکر راه اندازی مجدد آن‌ها باشیم.

واقعا هم لازمه آخه حداقل باید تعدادی فارغ‌التحصیل بیکار هم در این استان باشه، پس تلاش کنید آموزشکده و دانشکده‌های تعطیل را به چرخه تولید افراد بیکار برگردانید! توصیه می‌کنیم با آقای صمیمی‌دوست، (معاون استاندار) دیداری داشته باشید، ایشون تخصصشون بازگردوندن واحدها به چرخه تولیده!

 

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت:۸۵واحد تولیدی صنعتی در شهرستان های گچساران،بویراحمد و کهگیلویه در ۱۷ ماه گذشته گازرسانی شده است.

 

چند روز دیگه هم بخاطر بدهی قطعشون میکنین!

 

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت:۴۰۰ کیلوگرم زغال و چوب از سودجویان منابع طبیعی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

 

همه همکاران امروز، کباب، مهمون آقای سرپرست!

 

معاون توسعه ‌و منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در ۶ نقطه از کشور ،۶ پروژه فرهنگی و ورزشی برای کارگران می سازد.

فعلا همون پروژه‌ای که قلب شهر یاسوج را زخمی کرد و رها شد برای هفت پشتمون کافیه!

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا اطلاع ثانوی صدور هر گونه پروانه شکار و صید در تمامی مناطق آزاد استان ممنوع است.

 

اینو میگن یک تصمیم عاقلانه مدیریتی؛ آخه وقتی هرکی بخواد شکار غیرمجاز میکنه چرا دیگه این همه هزینه کاغذ و چاپ برای صدور پروانه کنیم؟!برید شکار کنید با خیال راحت؛ خبری از پروانه نیست!

 

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل برخی مسائل، در حالی ابلاغ صادر شده بود، نماینده معین شهرستان گچساران تا انتخابات میان دوره‌ای را نپذیرفتم ولی خود را خادم مردم گچساران و باشت می‌دانم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

 

مردم گچساران که خودشون خادم داشتند، شما الان این سوال را پاسخ بدین که چرا با دفاع نکردنتون از همکارتون مردم را از وجود ایشون محروم کردید؟ نکنه ایشونو انداختید تا خودتون خادم مردم بشید؟ تازه اگر قرار بر خادم  باشه که سید محمد موحد بیشتر از شما از آقای تاجگردون حمایت نکرد پس اولویت خدمت به مردم با ایشونه!

انتهای پیام/بنام