پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

صبح امروز نشست تودیع و معارفه رییس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه برگزار شد و حکمت‌الله نریمانی بر صندلی ریاست این سازمان در دهدشت تکیه زد.

به گزارش  ریواس جنوب به نقل از صبح زاگرس صبح امروز جلسه تودیع و معارفه رییس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

در این نشست عطا باقرزاده معاون توسعه جهاد کشاورزی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و تلاش های نیکویی زاده سرپرست جهاد کشاورزی گفت: امیدواریم که سایر همکاران با ریاست جدید این اداره همچون گذشته همکاری های لازم را برای خدمت به مردم داشته باشند.
وی گفت: با توجه به اینکه فصل کشت نزدیک است باید ریاست جدید برنامه ریزی های لازم را برای توسعه بخش کشاورزی شهرستان داشته باشد و در این راستا بتوانیم به مردم مخصوصا کشاورزان خدمت کنیم.
علیرضا نیکویی زاده سرپرست سابق جهاد گفت: با همکارای مجموعه همکاران تلاش های زیادی در این اداره صورت گرفته است.
نیکویی زاده گفت: در بیش از ۱۰ هزار هکتار از اراضی شهرستان با آفات و بیماری های غلات مبارزه خوبی صورت گرفت که در افزایش میزان محصولات اثرگذار بوده است.
سرپرست سابق جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: این اداره با شیوع ویروس کرونا در شهرستان با ستاد کرونا همکاری های خوبی برای ضدعفونی داشته و در برخی از ایام همزمان ۴۰ دستگاه در حال ضدعفونی معابر شهری و روستایی بوده است.
این مسئول اضافه کرد: یکی از طرح های خوبی که در شهرستان کهگیلویه اجرایی شد سد خاکی شهید دل نسب کوهبرد بود که  توانستیم به میزان پیشرفت آن را به ۹۰ درصد برسانیم و امیدواریم تا دو ماه آینده به بهره برداری برسد تا ۳۵۰ هکتار از اراضی این منطقه زیر کشت آبی برود.
در این مراسم حکمت نریمانی کارشناس ارشد زراعت جهاد کشاورزی به عنوان رییس جهاد کشاورزی کهگیلویه انتخاب شد.