پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تجمع بیش از حد مردم پشت درب و پنجره های کمیته امداد دهدشت زمینه را برای ابتلای شهروندان به کرونا مهیا کرده است.

به گزارش ریواس جنوب، چندی پیش در این پایگاه خبری گزارشی با تیتر (کمیته امداد دهدشت با شان کهنسالان بازی نکند؛ دست های آویزان مدجویان به پنجره ها و سوال های بی جواب آنها)منتشر شده است اما به نظر می رسد در راس این نهاد انقلابی عزمی برای احترام گذاشتن به جامعه هدف خود دیده نمی شود.

ارباب رجوع های این اداره غالبا افراد سالخورده و کم تحملی هستند که تدابیر این اداره به بهانه کرونا به نوعی بی احترامی به آنها تلقی می شود.
اگر به صورت سر زده به کمیته امداد دهدشت مراجعه شود جمعیت کثیری از پیرمردان و پیرزنانی را به شکل فشرده و من تو من مشاهده می کنیم که سراسیمه منتظر پاسخ از طرف کارمندان هستند.
این افراد با توجه به سن و سالی که دارند کم تحمل هستند و گاها بر سر نوبت نیز ممکن است نسبت به همدیگر رفتار خوبی نداشته باشند.
این قشر ارباب رجوع جز آن دسته از گروه هایی هستند که امکان ابتلا به کرونا برای آنها بیشتر است و باید با ظرافت بیشتری تدابیر کرونایی برای آنها اندیشیده شود.
گفتگوی ریواس جنوب با برخی از این افراد حکایت از این داشت که تراکم جمعیت به دلیل زیاد بودن ارباب رجوع در این اداره نیست و آنها معتقد بودند که تاخیر در پاسخ دهی به دلیل عدم دسترسی به کارمندان موجب این ترافیک می شود.
جمعیت فشرده و بدون از رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای یک جماعت مستعد به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
مدیرکل کمیته امداد چطور این تصاویر را نمی بیند یا می بیند و سلامت مردم برای او مهم نیست؟
حالا که مدیرکل نمی بیند از استاندار انتظار است که به این نهاد انقلابی جهت حفظ آبروی مددجویان ورود کند.
سوال اینجاست چطور در بقیه ادارات که ارباب رجوع آنها افراد جوان و نه لزوما سالخورده ای هستند حداقل راه ورود به محدوده ی ی اصلی محل کار یک کارمند وجود دارد اما در اداره ای که غالب ارباب رجوع ان افراد سالخورده هست در همان ورودی اول جلو آنها گرفته می شود و راه به روی آنها بسته می شود؟