پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف یک دستگاه خودروی مسروقه در روستای اسفندان از توابع بخش دیشموک خبرداد.

به گزارش ریواس جنوب، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف یک دستگاه خودروی پژو پارس مسروقه در روستای اسفندان از توابع بخش دیشموک خبرداد.
سرهنگ جهان دیماز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر یک فقره سرقت خودرو پژو پارس موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی روستای اسفندان بخش دیشموک قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی با هوشیاری و با انجام گشت زنی هدفمند و اجرای طرح مهار، خودرو مسروقه را در محدوده روستای اسفندان شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه راننده دستگیر و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد، ادامه داد: متهم در بازجویی‌های اولیه به بزه انتسابی اعتراف که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد./صدا و سیما

دستگیری شکارچیان غیر مجاز در دیشموک

فرمانده انتظامی کهگیلویه در خبر دیگری گفت: چهار شکارچی غیر مجاز در دیشموک شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری چهار نفر شکارچی غیرمجاز و کشف یک قبضه اسلحه شکاری با ۲۱ عدد تیر جنگی در این شهرستان خبر داد.
جهان دیماز در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در مناطق حفاظت شده این شهرستان بلافاصله مأموران انتظامی بخش دیشموک ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این رابطه یک دستگاه خودروی پژو پارس را توقیف، چهار نفر شکارچی غیرمجاز دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری با ۲۱ عدد تیر جنگی و چهار عدد لاشه کبگ کشف و ضبط شدند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه تصریح کرد: ضمن انتقال خودرو به پارکنیگ متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.