پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

زلزله ۴.۲ ریشتری محمله فارس خسارتی نداشت

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر ساعت ۱۲ و ۲۹ دقیقه و ۵۵ ثانیه دوشنبه ۲۲ اسفندماه حوالی محمله در استان فارس را لرزاند که به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس خسارتی به دنبال نداشت.

برخورد پلیس با هنجارشکنی و ایجاد ناامنی در چهارشنبه پایان سال

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه نیروهای پلیس در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۲، به شکل شبانه‌روزی مشغول خدمت خواهند بود، از برخورد قانونی ماموران انتظامی با رفتارهای هنجارشکنانه مخلان نظم و امنیت به ویژه در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

تشکیل ۳۵۶ پرونده تخلف صنفی/جزئیات ۸ پرونده مهم تعزیراتی در فارس

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس اعلام کرد که از زمان اجرای طرح نظارت نوروزی تاکنون، بیش از ۳۵۶ فقره پرونده تعزیراتی برای متخلفان در استان تشکیل شده است.

هنرمند استان فارس ، برنده جایزه اول جشنواره کارتون روسیه شد

احمدرضا سهرابی کاریکاتوریست و خبرنگار استان فارس ، دیپلم افتخار و جایزه اول هفتمین جشنواره بین المللی کارتون لبخند دریای نووراسیسک روسیه را به خود اختصاص داد.

بیمارستان‌ها و اورژانس فارس در آماده‌باش است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که بیمارستان‌ها و مراکز و پایگاه‌های اورژانس در سراسر فارس، با هدف رسیدگی سریع و بدون وقفه به حال مصدومان حوادث احتمالی چهارشنبه پایانی سال، به حالت آماده باش در خواهند آمد.

آماده باش ۶۰ گروه عملیاتی برق شیراز برای بهار

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز از آمادگی و همراهی ۶۰ اکیپ و گروه عملیاتی این شرکت برای خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران در ایام پایانی امسال و تعطیلات نوروزی خبر داد.

همایش ملی فیزیک در دانشگاه پیام نور جهرم برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: در روزهای پایانی اردیبهشت سال آتی، دوازدهین “همایش ملی فیزیک” به میزبانی دانشگاه پیام نور جهرم، برگزار می‌شود.

استمرار کانون‌کوبی “زنگ زرد گندم” در مزارع فارس

مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی فارس از استمرار کانون‌کوبی آفت “زنگ زرد گندم” در مزارع این استان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط مساعد جوی و بروز بیماری “زنگ زرد” در بعضی نقاط، تاکنون ۱۰۰ هکتار از مزارع گندم علیه این بیماری کانون‌کوبی شده است.

آمادگی ۵۰۱ گروه جهادی فارس برای خدمت در ایام نوروز

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از آمادگی ۵۰۱ گروه جهادی برای خدمت رسانی در ایام نوروز خبر داد.

اعزام معلمان نمونه فارس به عتبات عالیات

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از اعزام معلمان  و مربیان نمونه و سرآمد سال ۱۴۰۰ به عتبات عالیات خبر داد.

 

 

پایان/ مهشید آردی