پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دست و پا زدن‌های رسانه‌ای عدل هاشمی‌پور/ این‌بار؛ مایه گذاشتن از سردار سلیمانی!

تیم رسانه‌ای عدل هاشمی‌پور در مطلبی با عنوان از سردار دلها تا سردار سازندگی تلاش کرده است مقایسه‌ای بین سردار قاسم سلیمانی و سردار عدل هاشمی‌پور انجام دهد؛ مقایسه‌ای مع‌الفارق و ناشیانه که معنایی جز دست و‌ پازدن سیاسی و مایه گذاشتن از مفاخر این نظام ندارد.

ریواس جنوب/

قبل از هر چیز عنوان سردار سازندگی برای عدل هاشمی‌پور ضمن احترام به شخصیت او، بدون تعارف، کفش گشادی است به پای او و وصله ناجوری است به عملکرد او، چرا که کارنامه این نماینده تک‌دوره‌ای تاریخ کهگیلویه بزرگ فرسنگ‌ها با این عنوان بزرگ و مقدس فاصله دارد.

عدل هاشمی‌پور در چهار سال نمایندگی مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس، حتی اگر یک قدم هم برداشته باشد، قابل احترام است و فارغ از کم‌کاری های تاریخی نمایندگان ادوار در این دیار اما باید قدردان اندک کارهای انجام شده در این دوره باشیم اما اینکه افرادی بخواهند با شانتاژهای خبری، عنوان سردار سازندگی را به او بدهند، توهین به شعور و اعتماد مردم به رسانه‌هاست.

عدل هاشمی‌پور با شعار «پتروشیمی آماده باش که من آمده‌ام، پروژه‌ها آماده باش که عدل آمده است، فسفات چرام آماده باش» و با این شعارهای دهن‌پر کن اعتماد مردم را گرفت اما در پایان دوره نمایندگی‌اش، ابرپروژه‌های کهگیلویه بزرگ تکان نخوردند و آن شعارهای عدل فقط شعار و حرف بودند.

در دوره نمایندگی عدل هاشمی‌پور خبری از سازندگی که نبود هیچ، حتی پروژه‌های در دست اجرا نیز تقریبا راکد شدند و تجهیزات خریداری شده آن پروژه‌ها نیز به سرقت رفتند؛ بنابراین در دوره عدل هاشمی‌پور سازندگی که نبود هیچ حتی در مقایسه‌ با دوره‌های قبل از او نیز عملکرد ضعیف‌تری رقم خورد.

در قبل از دوره نمایندگی آقای هاشمی‌پور نیز او یک پیمانکار بود که از قضا در قرارگاه خاتم کار می‌کرد که یک غول اقتصادی و پراعتبار بود و آنجا نیز لقب سردار سازندگی به یک شخص، اجحاف در حق سپاه پاسداران است چرا که اگر پروژه‌ای را هم قرارگاه خاتم انجام داد، خدمات سپاه بود نه سردار هاشمی پور.

اگر عدل هاشمی‌پور مثل بقیه پیمانکاران استان در قرارگاه خاتم سپاه پاسداران نبود آیا می‌توانست این جایگاه را برای خود دست و پا کند و به کمک این جایگاه و آبرو پای به بهارستان و‌ مجلس بنهد.

عدل هاشمی‌پور یکی از افتخارات خود را پروژه جاده پاتاوه به دهدشت می‌داند، هر چند اگر سپاه نبود این جاده، حالا حالاها تمام نمی‌شد اما یادمان نرود که این پروژه که مشابه آن در بقیه استان‌ها، یکساله تمام می‌شد در استان ما بیش از ۳۰ سال طول کشید و عنوان بزرگ سردار سازندگی برای فردی که مدتی در این قرارگاه مسئولیتی داشت، عنوانی دور از واقعیت و تبلیغاتی و اجحاف در حق سپاه پاسداران است.

اما تیم رسانه‌ای عدل هاشمی‌پور پا را از این هم فراتر گذاشتند و او را با سردار قاسم سلیمانی مقایسه کردند تا بخاطر احیای آبروی سیاسی و عملکردی خود حتی از فرمانده سپاه قدس هم خرج کنند! در حالی که هیچ نقطه مشترک و شباهتی میان سردار دلها و سردار عدل هاشمی نیست و نخواهد بود.

باید این سوال را پرسید که فردی که سوگند جلاله یاد می‌کند که در انتخابات، نامزد نمی‌شود ولی به راحتی از این عهد خود در حرم مطهر امامزاده میرسالار (ع) می‌گذرد حتی در رویا هم قابل مقایسه با سردار شهید قاسم سلیمانی است؟ شهید مدافع حرم کجا و پایبند نبودن به سوگند در کنار حرم کجا؟

به نظر می‌رسد سردار عدل هاشمی به جای این شانتاژها بهتر است به مردم پاسخ دهد که چه شده است آن شعارهای« آماده‌ باش که عدل آمده است»؟ چه شده است آن وعده‌های استخدام خانه به خانه‌اش؟ چه شده است وعده توسعه و تحولش؟

انتهای پیام/