پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۱۳ نفر جدید به فهرست تایید صلاحیت شدگان از سوی شورای نگهبان در سه حوزه انتخابیه این استان اضافه شدند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سید جواد هاشمی مهر شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: از این مجموع سه نفر از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، ۶ نفر از حوزه انتخابیه گچسارن و باشت و چهارنفر نیز از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده هستند.

۱۳ نفر به تایید صلاحیت شدگان جدید مجلس کهگیلویه وبویراحمد اضافه شدند

وی تصریح کرد: اسامی این افراد جدید تایید صلاحیت شده امروز از سوی شورای نگهبان به ستاد انتخابات استان و فرمانداری ها اعلام شد.

وی گفت: سه نفر از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، از حوزه انتخابیه گچساران و باشت نیز ۶ نفر و چهار نفر هم از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده هستند که اسامی آنها از سوی شورای نگهبان به ستاد انتخابات استان اعلام شده است.

هاشمی مهر با بیان اینکه تایید صلاحیت شدگان نهایی از سوی شورای نگهبان ۱۹ بهمن اعلام می شود،گفت: مابقی افراد که صلاحیتشان تایید نشده است می توانند تا این تاریخ امیدوار باشند که اسامی آنها به فهرست تایید شدگان اضافه شود.

وی گفت: سه نفر حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون شامل آقایان : روح اله ارجمند، رضا بازیار منصورخانی و محمد بهرامی

از حوزه انتخابیه گچساران و باشت نیز ۶ نفر شامل : مختار اسدیان، ایرج افراز ، ابولحسن حسینی نیک، میلاد صابری نژاد ، سید اکبر علیزاده و نواب مراد پور تایید صلاحید شدند.

از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز چهار نفر شامل مجتبی اندرزیان، شمس اله بهره بر، سید هدایت اله شریعتی مهر و امین رایگان افرادی هستند که امروز یکشنبه ول بهمن نامه تایید صلاحیتشان از سوی شورای نگهبان به ستاد انتخابات ستان اعلام شد.

البته شاخص ترین نامزد تایید صلاحیت شده از بین این ۱۹ نفر هم آقای “ محمد بهرامی” با گرایش اصلاح طلب و شهردار اسبق یاسوج و همچنین کاندیدای دوره پیش مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون است.