پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به این استان را تشریح کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محبوب افراسیاب با اشاره به سفر یک روزه حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای به کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولویت اول این سفر دیدار با کارکنان قضایی و سرکشی به شعبه ها و بررسی پرونده‌های مهم قضایی است.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: نظارت بر روند دادرسی در استان، بررسی کمبود‌های ساختمانی، همچنین راه اندازی و افتتاح مجتمع قضایی در مرکز استان، کمک به سیستم سخت افزاری و نرم افزاری برای دادرسی الکترونیک، کمک به رفع موانع دادرسی از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضائیه است.
وی اضافه کرد: معاونین رئیس قوه قضائیه در همه شعب قضایی استان حضور پیدا خواهند کرد و از نزدیک مشکلات دادگاه‌ها و دادسرا‌ها را رصد و پیگیری خواهند کرد.
رئیس کل دادگستری استان گفت: پس از ارزیابی و حضور در حوزه‌های قضایی، جلسه شورای قضایی استان با ریاست رئیس قوه قضائیه برگزار خواهد شد.
افراسیاب ادامه داد: برگزاری جلسه شورای اداری و حضور در کنگره شهدای مردمی هم از برنامه‌های فردا خواهد بود، ضمن اینکه دیدار با دانشجویان، صنعت گران، کشاورزان و دامدارن با هدف بررسی و رفع مشکلات آنها انجام خواهد شد.
مقام ارشد قضایی کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: معاون اول قوه قضاییه هم در ساختمان دولت با مردم به صورت حضوری دیدار خواهد داشت و معاونین در همه شهرستان‌های استان حضور پیدا می‌کنند.
پایان پیام/